کفسابی پارکینگ

اجرای خدمات کفسابی پارکینگ | کارابین راپل

در این نوشته قصد داریم به نحوه اجرای خدمات کفسابی پارکینگ بپردازیم. همانطور که می دانید پارکینگ ها در ساختمان ها نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند و یکی از پر رفت آمد ترین بخش های هر ساختمان می باشند؛ رفت آمد بسیار خودرو‌ها و ساکنین ساختمان در پارکینگ ها به مرور زمان موجب کثیف شدن و خراب شدن سنگ های کف پارکینگ می شود و در نتیجه سنگ های کف پارکینگ ساختمان شما نیاز به احیای مجدد پیدا می کند.

حال شاید برایتان این سوال پیش بیایید که احیای مجدد سنگ‌های کف پارکینگ شما چطور و با چه وسیله ای احیا می شود! پاسخ به این سوال کاملا واضح و مشخص است؛ تنها راه چاره برای احیا و ترمیم مجدد سنگ های کف پارکینگ ساختمان شما اجرای خدمات کفسابی پارکینگ می باشد که در ادامه مطالب به نقد و برسی و توصیف نحوه اجرا و انجام این خدمات خواهیم پرداخت.

خدمات کفسابی پارکینگ

اجرای خدمات کفسابی پارکینگ با استفاده از دستگاه های کفسابی و ساب سنگ انجام می شود. این خدمات بصورت لایه برداری از سنگ بصورت صیقل دادن سنگ ها با استفاده از لقمه های مخصوص سابیدن سنگ انجام می شود.

به طور کلی خدمات کفسابی پارکینگ موجب پاکسازی کل سطوح شده و در نهایت پس از اجرای کفسابی کلیه سطوح کاملا شفاف براق می شود. با اجرای خدمات کفسابی در پارکینگ ساختمان شما کلیه آلودگی‌ها، جرم‌ها، پستی بلندی ها و ناخنک های سنگ، رد لکه های روغن و سیاهی هایی که بر روی سطوح سنگ وجود دارد را از بین می روند و از یک سطح کاملا مات و کثیف یک سطح کاملا شفاف و براق همانند آیینه به وجود می آید.

در صورتی که نیازمند خدمات کفسابی برای پارکینگ هستید جهت ثبت سفارش کفسابی و دریافت مشاوره با شماره تماس زیر حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم را در خصوص اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی پارکینگ از ما دریافت نمایید.

تلفن تماس مشاورین شرکت: ۰۹۱۰۶۸۵۸۱۷۲

اجرای خدمات کفسابی پارکینگ | کارابین راپل
کفسابی پارکینگ

قیمت کفسابی پارکینگ

قیمت کفسابی پارکینگ بسته به جنس و نوع کف ساختمان شما کاملا متفاوت و متغیر می باشد. برای این که از قیمت اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی پارکینگ مطلع شوید باید سنگ های کف پارکینگ شما توسط مشاورین و تکنسین های خدمات کفسابی برسی و بازید شود؛ سپس پس از برسی های اولیه انجام شده از کف پارکینگ شما قیمت اجرای پروژه + بهترین روش برای اجرای کفسابی پارکینگ ساختمان شما خدمت شما ارائه شود.

به طور کلی قیمت کفسابی وابسته به برخی از عوامل مختلف می باشد که آن عوامل به شرح زیر می باشند:

 1. متراژ و ابعاد پارکینگ ساختمان شما
 2. جنس و نوع سنگ های کف پارکینگ
 3. نوع ساب اجرایی ائم از اجرای ساب ایتالیایی، فرچه ساب، رزین ساب یا ساب اپوکسی، ساب لوکس و…

سه مورد ذکر شده از جمله مهم ترین عوامل موثر در تعیین قیمت کفسابی پارکینگ می باشند که توسط کارشناسان و اوستاکارهای کفسابی برسی شده و قیمت اجرای پروژه مشخص می شود.

در حال حاضر قیمت حدودی برای اجرای خدمات کف سابی پارکینگ از متری ۴۰ تومان الی متری ۲۰۰ تومان می باشد که، قیمت نهایی با توجه به خدمات اجرا شده و نوع ساب اجرایی با کارفرما تفاوق می شود. در صورتی که قصد دریافت خدمات سنگسابی پارکینگ را دارید همین حالا با مشاورین و کارشناسان کفسابی شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا قیمت سنگسابی پارکینگ برای ساختمان شما را برسی کرده و اعلام نماییم.

اجرای خدمات کفسابی پارکینگ | کارابین راپل
قیمت کفسابی پارکینگ

مزایای سنگسابی پارکینگ

همانطور که میدانید هر خدماتی دارای مزایا و معایب هایی می باشد که در این بخش از نوشته قصد داریم به برخی از مهم ترین مزایای اجرای خدمات سنگسابی پارکینگ را معرفی کنیم که به شرح زیر می باشند:

 1. از بین رفتن کلیه آلودگی ها و جرم هایی که بر روی سطوح سنگ های کف پارکینگ وجود دارد.
 2. از بین رفتن رد لاستیک ها و جای روغن هایی که از زیر خودروها بر روی سنگ ریزش کرده و سطوح سنگ را خراب کرده اند.
 3. از بین رفتن کلیه ناخنک ها و پستی بلندی‌ها از سطح سنگ‌های کف پارکینگ.
 4. از بین رفتن کلیه خط و خش ها از سنگ‌های کف.
 5. ایجاد یک سطح شفاف و براق از سنگ‌ها همانند آیینه.
 6. ترمیم و احیای مجدد سنگ‌های کف.
 7. افزایش طول عمر سنگ‌ها.
 8. ترمیم مجدد بند سنگ‌ها و همرنگ سازی آنها با رنگ سنگ.
 9. ایجاد سطوح کالا ساف و یکدست.
 10. ترمیم مجدد سنگ های سوراخ شده یا شکسته شده کف پارکینگ.

مواردی که ذکر کردیم از جمله مهم ترین و بهترین مزایای کفسابی پارکینگ می باشد.

اجرای خدمات کفسابی پارکینگ | کارابین راپل
خدمات کفسابی پارکینگ

انواع روش‌های کفسابی پارکینگ

در حال حاضر روش های بسیار مختلفی برای اجرای خدمات کفسابی پارکینگ پارکینگ وجود دارد که هر کدام از این روش نقش بسزایی در کیفیت اجرای پروژه ها و قیمت کفسابی پارکینگ دارند. در این بخش از نوشته برخی از بهترین روش های کفسابی و سنگسابی پارکینگ را برای شما کارفرمایان عزیز معرفی می‌کنیم که توسط شرکت کارابین راپل قابل اجرا و انجام می باشد.

 • کفسابی ایتالیایی: این روش یکی از مرسوم ترین و پر استفاده ترین روش های کفسابی پارکینگ می باشد که در بیش از ۹۰ درصد پروژه ها قابل اجرا و انجام می باشد. با اجرای این روش سنگ ها همانند آیینه شفاف شده و کاملا براق می شوند.
 • کفسابی اپوکسی: این روش پس از کفسابی ایتالیایی یکی از پر استفاده ترین روش ها در اجرای خدمات سنگ سابی و کف سابی پارکینگ می باشد. کفسابی اپوکسی یا همان اپوکسی ساب همانند ساب ایتالیایی می باشد و تنها تفاوتی که دارد در نحوه اجرای پروژه و استفاده از مواد رزین اپوکسی در حین اجرای ساب سنگ های کف پارکینگ می باشد.
 • ساب نانو یا همان نانو ساب: یکی دیگر از روش های ساب پارکینگ می باشد که در حین اجرا از مواد نانو برای همرنگ سازی بند ها با سنگ ها استفاده می شود.
 • فرچه ساب: این روش معمولا برای سنگ های تیشه ای و گرانیتی استفاده می شود؛ این روش بسته به جنس و نوع سنگ های کف پارکینگ شما اجرا شده و بسیار پر استفاده می باشد.

چهار روشی که معرفی کردیم از جمله پر تقاضا ترین روش‌های سنگسابی پارکینگ می باشند؛ به غیر روش های ذکر شده ترفند ها و روش های دیگری همچون ساب نظافتی، ساب لوکس، ساب رزین، ساب بتن و شستشو با دستگاه نماشویی وجود دارد که در پروژه های خاص با توجه به وضعیت وفعلی پارکینگ ساختمان اجرا می شوند.

اجرای خدمات کفسابی پارکینگ | کارابین راپل
کفسابی پارکینگ

سخن نهایی

سخن نهایی درباره کفسابی پارکینگ این است که این خدمات یک خدمات کاملا تخصصی و بسیار حساس می باشد که نحوه اجرا و انجام آن از اهمیت بسیار بالا و ویژه ای برخوردار است. زیرا کفسابی پارکینگ تاثیر مستقیم در افزایش زیبایی پارکینگ شما و همچین طول عمر سنگ های کف ساختمان دارد و در صورتی که توسط افراد کاربلد انجام شود کیفیت کار شما بسیار بالا می رود.

در صورتی که نیازمند خدمات سنگسابی پارکینگ هستید خدمات خود را با خیال راحت به شرکت ما بسپارید و از کیفیت کار انجام شده لذت کامل ببرید. شرکت ما با نام تجاری شرکت خدمات ساختمان کارابین راپل یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات کفسابی و سنگسابی می باشد که در حال حاضر دارای بیش از ۱۰۰ نیروی ماهر کفساب می باشد..

جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با مشاورین و کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره های لازم را در خصوص اجرای خدمات کفسابی پارکینگ به همراه قیمت اجرای پروژه و بازدید حضوری از محل پروژه خود از ما دریافت نمایید. مشاورین و کارشناسان شرکت ما بصورت همه روزه آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند.

تلفن تماس مشاورین شرکت: ۰۹۱۰۶۸۵۸۱۷۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *