کفسابی در تبریز

کفسابی در تبریز | کارابین راپل

کفسابی در تبریز یکی از پر تقاضا ترین خدمات نظافتی و زینتی در تبریز می باشد. این خدمات پر تقاضا به دلیل محبوبیت و ویژگی‌های بسیار بالایی که دارد هم در خانه های لوکس و لاکچری و هم در خانه های قدیمی کاربرد دارد. اگر به دنبال یک شرکت کاملا حرفه‌ای و کار دربلد در زمینه خدمات سنگسابی در تبریز هستید قطعا به جای درستی آمده اید.

شرکت ما با نام تجاری کارابین راپل یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات کفسابی و نماشویی می باشد که، این خدمات را بصورت کاملا تضمینی در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت به مشتریان خود انجام می دهد. در این نوشته قصد داریم درباره اجرای خدمات کفسابی در تبریز و روش های اجرای پروژه ها اطلاعاتی را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم؛ پس تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

قبل از این که درباره نحوه اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی در تبریز بخواهیم اطلاعاتی را مطالعه کنیم بهتر است که بدانیم اصلا کفسابی چیست و چه مزایا و معایب هایی برای سطح کف ساختمان شما دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خدمات کفسابی شامل مجموعه اقدامات و کارهایی می باشد که به موجب آن مجموعه اقدامات و کارها؛ سطح سنگ های کف ساختمان شما شفاف و آیینه ای می شوند و پس از اجرای پروژه کلیه جرم‌ها، آلودگی‌ها و خط و خش ها از سطح کف ساختمان شما پاکسازی می شود.

به طور کلی کفسابی موجب بازسازی و ترمیم مجدد سنگ های کف ساختمان شما می شود و سطوح کف ساختمان شما پس از اجرای خدمات کفسابی در تبریز از یک سطح مات و هموار؛ به یک سطح کاملا شفاف و براق و بدون وجود هیچ گونه پستی بلندی، خط و خش و آلودگی تبدیل می شود.

کفسابی در تبریز | کارابین راپل
کفسابی در تبریز

کفسابی در تبریز

کفسابی در تبریز یکی از خدمات بسیار پرتقاضا می باشد؛ در این نوشته قصد داریم اطلاعات کاملی را درباره خدمات کفسابی و سنگسابی در تبریز بپردازیم تا تصمیم گیری درستی داشته باشید.

استان تبریز یکی بهترین و پر جمعیت ترین کلان شهرهای ایران می باشد که در سطح شهر دارای ساختمان های بسیار شیک لاکچری و همچنین ساختمان های قدیمی و ارزشمند می باشد که تمامی آنها برای محافظ از سنگ های کف ساختمان خود نیاز به خدمات کفسابی و سنگسابی دارند.

حال شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که کفسابی در تبریز چطور و چگونه انجام می شود؟ خدمات سنگسابی و کفسابی در تبریز توسط شرکت ما با استفاده از دستگاه های مخصوص ساب سنگ انجام می شود؛ و در حین کار حدودا ۸ الی ۱۶ مرحله لایه برداری از سطح سنگ های کف ساختمان شما انجام می شود.

خدمات کفسابی در تبریز بصورت بصورت لایه بردای و صیقل دادن سنگ ها انجام می شود. زمانی که سطح سنگ‌های کف ساختمان شما با استفاده از لقمه های زبر صیقل داده می شوند؛ این عمل موجب برداشتن کلیه پستی و بلندی‌ها، ناخنک‌ها، خط و خش‌ها و همچنین پاکسازی کلیه آلودگی‌ها از سطح سنگ می‌شود که، حدودا دارای ۴ الی ۸ مرحله لایه برداری با توجه به نوع ساب اجرایی می باشد. و در نتیجه پس از ایجاد یک شرایط مطلوب بر روی سطح سنگ مرحل پرداخت و ترمیم سنگ آغاز می شود.

مراحل پرداخت سنگ از مهم ترین بخش های اجرای خدمات سنگسابی در تبریز می باشد که این فرآِیند هم دارای ۴ الی ۸ مرحله صیقل دهی به سنگ‌ها می‌باشد. این مراحل موجب ایجاد یک سطح شفاف و آیینه ای در سطح کف ساختمان می شود که حتما حتما باید توسط افرادی کاربلد و حرفه ای انجام شود تا سنگ‌های کف ساختمان شما به بهترین شکل ممکن شفاف و براق شود.

در صورتی که نیازمند خدمات کفسابی در تبریز هستید و برای اجرای پروژه خود نیاز به یک شرکت کاربلد و حرفه ای دارید! خدمات کفسابی ساختمان خود را به شرکت ما بسپارید. شرکت ما با توجه به تجربه ۲۰ ساله ای که در زمینه خدمات کفسابی دارد، این خدمات را به بهترین شکل ممکن و بصورت کاملا تضمینی برای شما مشتریان عزیز انجام می شود.

در صورتی که در خصوص اجرای خدمات سنگسابی در تبریز نیاز به مشاوره دارید؛ جهت دریافت مشاوره همین حالا با مشاورین و کارشناسان کفسابی شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم را به همراه قیمت اجرای پروژه از ما دریافت نمایید. مشاورین و کارشناسان شرکت ما همه روزه آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند.

تلفن تماس مشاورین شرکت: ۰۹۱۰۶۸۵۸۱۷۲

کفسابی در تبریز | کارابین راپل
کفسابی و سنگسابی در تبریز

قیمت کفسابی در تبریز

قیمت کفسابی در تبریز یک موضوع کاملا وابسته به پروژه شما می باشد. برای این که بدانید قیمت کف سابی در تبریز چقدر می باشد باید با مشاورین و تکنسین های خدمات کفسابی در ارتباط باشید تا قیمت اجرای پروژه را با توجه به جنس و نوع کفپوش کف ساختمان شما و همچنین کیفیت و نوع ساب اجرایی خدمات شما مشخص کنند.

به طور کلی همان طور که ذکر شده قیمت سنگسابی در تبریز کاملا وابسته به کف ساختمان شما می باشد. اما اگر یک قیمت کلی در خصوص اجرای خدمات کفسابی در تبریز بخواهیم اعلام کنیم باید بگوییم حداقل قیمت کفسابی در تبریز از متری ۴۰ تومان و حداکثر قیمت متری ۱۸۰ تومان می باشد.

قیمت حدودی که ذکر شده یک قیمت کاملا نامشخص می باشد و برای این که بدانید هزینه کفسابی در ساختمان شما چقدر می باشد حتما باید با کارشناسان شرکت ما در تماس باشید تا قیمت نهایی اجرای پروژه پس از برسی های اولیه از سطح کف ساختمان شما تعیین شود.

به طور کلی برخی از مهم ترین عواملی که در تعیین قیمت کفسابی در تبریز بسیار مهم و موثر می باشند به شرح زیر می باشد:

 • متراژ و ابعاد کف ساختمان شما
 • جنس و نوع کفپوش کف ساختمان شما
 • نوع ساب اجرایی
 • نوع متریال و مواد مصرفی برای اجرای ساب پروژه
 • مدت زمان اجرای و تعداد نیروی مورد نیاز برای اجرای پروژه
 • دارا بودن ساختمان شما به برق سه فاز یا تک فاز
 • لوکیشن و موقعیت جغرافیای ساختمان شما و…

عواملی که ذکر کردیم از جمله مهم ترین عوامل موثر در تعیین قیمت سنگسابی در تبریز می‌باشند؛ که توسط کارشناسان و مشاورین شرکت ما مورد برسی و کارشناسی قرار می‌گیرند و سپس قیمت نهایی را با توجه به پروژه شما با شما مشتریان عزیز توافق می‌کنند.

کفسابی در تبریز | کارابین راپل
کفسابی در تبریز

انواع روش های کفسابی و سنگسابی در تبریز

امروزه برای اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی در تبریز روش‌های بسیار مختلفی وجود دارد که، هر کدام از این روش ها با توجه به جنس سنگ های کف ساختمان شما و همچنین با توجه به تجربه و استراتژی های اجرای پروژه شرکت های کفسابی انجام می شود. به طور کلی برخی از مرسوم ترین روش های اجرای خدمات کفسابی در تبریز به شرح زیر می باشد:

 • اجرای کفسابی و سنگسابی ایتالیایی
 • اجرای کفسابی اپوکسی یا همان اپوکسی ساب
 • اجرای ساب نانو یا رزین ساب
 • اجرای ساب نظافتی
 • اجرای فرچه ساب
 • اجرای کفسابی بتن یا همان بتن سابی

روش هایی که ذکر شد از جمله پر کاربرد ترین روش های اجرای خدمات سنگسابی در تبریز می باشد که در حال حاضر توسط شرکت ما قابل اجرا و انجام می باشد. در صورتی که جهت اجرای خدمات کف سابی و سنگ سابی در تبریز نیاز به مشاوره دارید همین حالا با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم تماس موجود در سایت درخواست مشاوره خود را برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما مشتریان عزیز تماس حاصل فرماییم.

کفسابی در تبریز | کارابین راپل
کفسابی در تبریز

سخن نهایی

خدمات کفسابی در تبریز یکی از مهم ترین و حساس ترین خدمات ساختمانی می باشد که حتما حتما باید توسط افرادی خبره و کاربلد انجام شود. از آنجایی که خدمات کفسابی و سنگسابی در تبریز تاثییر مستقیم در زیبایی کف ساختمان شما دارد در انتخاب شرکت ارائه دهنده این خدمات در تبریز باید دقت بسیار بالایی به خرج بدهید تا این خدمات به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت برای شما انجام شود.

شرکت ما با نام تجاری شرکت خدمات ساختمانی کارابین راپل یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سنگسابی و کفسابی در تبریز می باشد و این خدمات را با بهترین قیمت ممکن و بصورت کاملا تضمینی برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

در صورتی که در خصوص اجرای خدمات کفسابی در تبریز نیاز به مشاوره دارید همین حالا با مشاورین و کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را به همراه لیست قیمت اجرای پروژه با توجه به روش های مختلف و پیشنهاد بهترین روش برای ساختمان شما ارائه دهیم. مشاورین و کارشناسان شرکت ما برای ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز بصورت همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

تلفن تماس مشاورین شرکت: ۰۹۱۰۶۸۵۸۱۷۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *