جوشکاری و برشکاری با طناب

جوشکاری و برشکاری چیست؟

روشی برای اتصالات قطعات فلزی،پلمیر،سرامیک،کامپوزیت می‌باشد در این روش سازه ها به سازه های دیگر با استفاده از طناب و بدون داربست متصل میگردد. برش بخش های اضافی سازه ها توسط برشکاری انجام میشود.

جوشکاری و برشکاری در ارتفاع

گاهی در هنگام ساخت وساز بناها برخی قسمت ها جا می مانند که نیازمند برشکاری هستند و به در ارتفاع بودن و غیر قابل دسترس بودن آن از روش راپل استفاده می‌شود. گاهی برخی بخش های سازه ها نیازمند جوشکاری و اتصال بهم هستند و جوشکاری بخش های نما نیامند جوشکاری در ارتفاع است که از روش راپل بهره میبریم که سبب زیبایی نما میگردد.

در نتیجه با استفاده از طناب در ارتفاع خدمات جوشکاری و برشکاری قابل اجرا می‌باشد. انجام جوشکاری و برشکاری در کار در ارتفاع بخشی سخت تر و پر هزینه تر است زیرا با استفاده از تجهیزات زیادی بوده و دردسر زیادی دارد. انجام جوشکاری و برشکاری نیازمند حرفه ای خاص است در غیر اینصورت سبب بروز مشکلاتی برای ارتفاع کار خواهد شد.

موارد استفاده از جوشکاری با طناب

  • استفاده از جوشکاری برای پنجره های فلزی
  • استفاده از جوشکاری در نرده ها
  • جوشکاری درب ها
  • جوشکاری حفاظ ها
  • جوشکاری پله های فرار
  • جوشکاری ریل ها آسانسور

جوشکاری و برشکاری در ارتفاع

یکی از بخش های پر هزینه و پر دردسر کار در ارتفاع می‌باشد زیرا در این روش از کار حرارت بالا می‌باشد و در صورت ناشی بودن خسارت های جبران ناپذیری به بار می آید. این حرفه از کار در زیبایی نما تاثیرات بسزایی دارد اما دشواری های مخصوص به خود را نیز دارد. هزینه این فعالیت براساس میزان سازه ها جهت جوشکاری یا برشکاری قابل تغییر می‌باشد.

شرکت کارابین راپل کلیه خدمات نماشویی، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما و جوشکاری نما را با بهترین قیمت ممکن و بصورت کاملا تضمینی انجام می دهند. جهت دریافت مشاوره برای هر کدام از خدمات از جمله خدمات جوشکاری در نما با طناب و بدون نیاز به داربست همین حالا با مشاورین و کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره های لازم را به همراه قیمت اجرای پروژه از ما دریافت نمایید.

تلفن تماس مشاورین شرکت ۰۹۱۰۶۸۵۸۱۷۲