نماشویی ساختمان |شستشوی نمای ساختمان|نماشویی نما-نماشویی در تهران-نماشویی مشهد-شستشو آجر

نماشویی ساختمان

شستشو نما در ارتفاع

نماشویی ساختمان با طناب

نماشویی ساختمان امروزه یکی از پر تقاضا ترین نیازمندی ها در سراسر کشور می باشد.زیرا امروزه به دلیل آلودگی های مختلف ،سطوح نماها دچار کثیفی شده و زیبایی خود را از دست می دهند،گروه کارابین راپل خدمات شستشو نما  و نماشویی ساختمان را به وسیله دسترسی طناب و بدون داربست در ارتفاع انجام میدهند.دراین فعالیت از دستگاه های نماشویی از جمله واترجت،واتر سندبلاست و به همراه آن از مواد جرم گیر و رسوب زدا برای شستشوی ساختمان استفاده میکنند.در واقع نماشویی جهت لایه برداری از سطوح ساختمانی و برای از بین بردن کثیفی ها و جرم ها مورد استفاده قرار میگیرد.

راه کارهای مختلف نماشویی ساختمان

امروزه راه کار های بسیاری برای شستشوی نمای ساختمان وجود دارد مانند نماشویی با طناب ،داربست ،کلایمر و در مواردی خاص از بالابر و جرثقیل و….استفاده می شود گروه کارابین راپل شستشوی نمای ساختمان را با طناب و سایر روش های دیگر را برای شما انجام می دهد.

خدمات مختلف در نماشویی با طناب

گروه کارابین راپل علاوه برخدمات شستشو نما کلیه خدمات راپل را به انجام میدسانند.نماشویی با استفاده از راه های مختلف امکان پذیر است در یک روش از نماشویی از داربست استفاده میگردد و در یک روش از طناب استفاده میشود.
در نماشویی با استفاده از داربست کار زمان بر بوده و سختی دارد و علاوه بر آن هزینه بر است و انجام این فعالیت با داربست خطرناک تر نسبت به روش راپل است.در نماشویی با دسترسی طناب بسیار سرعت بالایی داشته و انجام کار با ایمنی بالا و مطمعن تر است و هزینه مقرون به صرفه ای دارد.

شستشوی نما

در شستشو نماهای مختلف خدمات دیگری نیز وجود دازد گروه کارابین راپل علاوه بر شستشو نماهای ساختمان ها،شستشو نمای ویلا،شستشو و پاکسازی پاسیو را نیز انجام میدهند.
قیمت نماشویی ساختمان با دسترسی طناب
شستن نماهای ساختمانی بسته به نوع و جنس آن(آجری،رومی،سنگی،شیشه ای و…)متفاوت و قابل تغییر است زیرا پاک کردن هر سطح بسته به جنس آن سختی خود را داشته و همچنان به نوع آلودگی و میزان آن بستگی دارد.میزان آلودگی سطوح قیمت را متغییر میسازد.
از عوامل موثر در قیمت نماشویی ارتفاع و مساحت سطوح است و براساس مساحت سطح که نباز به شستشو دارد قیمت نوسان میابد.
هرچه ارتفاع ساختمان بلندتر بوده تجهیزات و موادی که در شستشو استفاده میشود افزایش یافته و هزینه تغییر میابد.
شستشو نما براساس جنس آن سختی خود را دارد به عنوان مثال شستشو سطوح شیشه ای به دلیل جنس آن بسیار راحت از شستشو نمای آجری و سنگی میباشد و شستن اینگونه نماها هزینه بیشتری نسبت به دیگ سطوح را دارد.

درباره ی carabinrappel

کارابین راپل گروه تخصصی خدمات راپل کاری و کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست.با بیش از بیست سال سابقه کاری در زمینه های راپل کاری وسنگ سابی با مدیریت اکبری

مطلب پیشنهادی

نصب هواکش و انواع لوله ها

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس با ما

تماس با کارشناس