نماشویی ساختمان|شستشوی نماباطناب|شستشو نما بدون داربست|نماشویی باطناب|قیمت نماشویی-شستشو

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان با دسترسی طناب

شستشوی نمای ساختمان با بهره مندی از تجهیزات نماشویی به صورت حرفه ای و در کمترین زمان

نماشویی چیست؟

امروزه به دلیل آلودگی های مختلف ،سطوح نماها دچار کثیفی شده و زیبایی خود را از دست می دهند،گروه کارابین راپل خدمات شستشو نما را به وسیله دسترسی طناب و بدون داربست در ارتفاع انجام میدهند.

دراین فعالیت از دستگاه های نماشویی از جمله واترجت،واتر سندبلاست و به همراه آن از مواد جرم گیر و رسوب زدا استفاده میکنند.در واقع نماشویی جهت لایه برداری اطز سطوح ساختمانی و برای از بین بردن کثیفی ها و جرم ها مورد استفاده قرار میگیرند.

IMG_20190713_204717_830

راه های مختلف نماشویی ساختمان

خدمات مختلف در نماشویی با طناب

گروه کارابین راپل علاوه برخدمات شستشو نما کلیه خدمات راپل را به انجام میدسانند.نماشویی با استفاده از راه های مختلف امکان پذیر است در یک روش از نماشویی از داربست استفاده میگردد و در یک روش از طناب استفاده میشود.

در نماشویی با استفاده از داربست کار زمان بر بوده و سختی دارد و علاوه بر آن هزینه بر است و انجام این فعالیت با داربست خطرناک تر نسبت به روش راپل است.در نماشویی با دسترسی طناب بسیار سرعت بالایی داشته و انجام کار با ایمنی بالا و مطمعن تر است و هزینه مقرون به صرفه ای دارد.

شستشوی نما

در شستشو نماهای مختلف خدمات دیگری نیز وجود دازد گروه کارابین راپل علاوه بر شستشو نماهای ساختمان ها،شستشو نمای ویلا،شستشو و پاکسازی پاسیو را نیز انجام میدهند.

قیمت نماشویی ساختمان با دسترسی طناب

شستن نماهای ساختمانی بسته به نوع و جنس آن(آجری،رومی،سنگی،شیشه ای و…)متفاوت و قابل تغییر است زیرا پاک کردن هر سطح بسته به جنس آن سختی خود را داشته و همچنان به نوع آلودگی و میزان آن بستگی دارد.میزان آلودگی سطوح قیمت را متغییر میسازد.
از عوامل موثر در قیمت نماشویی ارتفاع و مساحت سطوح است و براساس مساحت سطح که نباز به شستشو دارد قیمت نوسان میابد.
هرچه ارتفاع ساختمان بلندتر بوده تجهیزات و موادی که در شستشو استفاده میشود افزایش یافته و هزینه تغییر میابد.

شستشو نما براساس جنس آن سختی خود را دارد به عنوان مثال شستشو سطوح شیشه ای به دلیل جنس آن بسیار راحت از شستشو نماهای سنگی و آجری میباشد و شستن اینگونه نماها هزینه بیشتری نسبت به دیگ سطوح را دارد.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان
۰۹۱۰۶۸۵۸۱۷۲ با مدیریت اکبری

شستشوی نماهای شیشه ای

امروزه بسیاری از نماها به خصوص برج های بلند و ساختمان های مرتفع دارای نمای شیشه ای هستند و اینگونه نماها بیشتر در معرض دید بوده و بیشتر در معرض آلودگی قرار میگیرند که در این آلودگی عوامل مختلفی مانند آلاینده های هوا و باد و باران و … موجب آلودگی سریع سطوح میشود و زیبایی نمارا از بین میبرد به خصوص در نماهای شیشه ای که زیبایی آن در درخشش و براقیت آن است.

نماشویی عامل اصلی در زیبایی این نماها میباشد در نتیجه توصیه میشود که در مدت های متوالی و کوتاه شستشو نما با دسترسی طناب و بدون داربست صورت گیرد.

شستشوی نماهای سنگی

امروزه بسیاری از سطوح نما پوشیده از سنگ میباشد استفاده از سنگ در سطوح بسیار کاربردی بوده و زیبایی خاصی را به نماها میبخشد.نمای سنگی در مقابل سرما و گرما مانند عایق عمل میکند و سبب تحکیم سطوح میگردد.

دلایل شستشوی نمای سنگی

سطوح های سنگی به دلیل کاربرد در بسیاری از نماها در معرض آلودگی هوا و آلاینده های هوا قرار میگیرد و به سرعت دچار کثیفی میشوند و نیاز به شستشو پیدا میکنند جمعیت زیاد در شهر سبب افزایش آلودگی میگردد و سطوح سنگی نیز در مقابل این کثیفی ها قرار میگرید و زیبایی خود را به مرور از دست میدهد.

گروه کارابین راپل با شستشو این نماها با روش های مختلف نماشویی زیبایی را به آن باز میگرداند.

شستشو نماهای سنگی با توجه به نوع سنگی که روی سطوح به کار برده شده است متفاوت است و باتوجه به سختی و زبری آن روش شستشو متفاوت است و هرچه سختی و زبری آن بیشتر باشد شستشو آن سخت تر خواهد بود در شستشو آن از دستگاه نماشویی واترجت استفاده میگردد.

در صورت آلودگی و چربی موجود روی سطوح و سختی آن میتوان از روش های پیشرفته تر و استفاده از مواد جرم گیر و نانو استفاده کرد.

شستشو نمای سیمانی

نماشویی پاسیو و حیاط خلوت

برخی از نماها دارای پوششی از سیمان است که گاهی در برخی نماها زیبایی خاصی به دلیل سبک بودن و رنگ سفید سیمان دارد اما با گذشت زمان به آلودگی ها و کثیفی ها به سطوح سیمانی میچسبند و زیبایی را از آن میگیرند.

به همین سبب جهت جلوگیری از این امر گروه کارابین راپل در کمترین زمان و بهترین شیوه نماشویی را توسط دسترسی طناب توسط دستگاه نماشویی واترجت و بدون داربست به انجام میرسانند.

با تشکر و سپاس فراوان گروه کارابین راپل

درباره ی carabinrappel

کارابین راپل گروه تخصصی خدمات راپل کاری و کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست.با بیش از بیست سال سابقه کاری در زمینه های راپل کاری وسنگ سابی با مدیریت اکبری

مطلب پیشنهادی

نصب هواکش و انواع لوله ها

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس با ما

تماس با کارشناس