قیمت پیچ و رولپلاک نما

خدمات پیچ و رولپلاک نما امروزه بسیار مورد استقبال قرار میگیرد و کاربرد بسیاری دارد زیرا ریزش سنگ های نما خطراتی را در پی دارد امروزه سنگ نماها براثر عوامل مختلفی دچار فرسایش شده و به مرور زمان استقامت خود را از دست میدهند در نتیجه ریزش پیدا میکنند و نیازمندپیچ و رولپلاک نما  می شود. قیمت پیچ و رولپلاک روز به روز رو به افزایش می باشد و بهتر است هر چه زود برای انجام دست به کار شوید.

قبل از ریزش سنگ نما توصیه میگردد که حتماپیچ و رولپلاک نما  صورت گیرد. زیرا ریزش سنگ نیازمند نصب و ترمیم مجدد سنگ داشته در نتیجه هزینه اضافی در بردارد.

گروه کارابین راپل به صورت حرفه ای با تجهیزات تخصصی خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما را در کمترین زمان و هزینه مقرون به صرفه برای شما مشتریان عزیز به انجام میرساند هدف ما کسب رضایتمندی مشتریانمان میباشد.

پیچ رولپلاک نام با طناب

آیا کار با طناب در ارتفاع خطرناک است؟

گاهی برای مشتریان سوال پیش می آید که کار در ارتفاع با طناب خطرناک است باید گفته شود که خیر در این روش از کار با بهره مندی از کمربند ایمنی و طناب در ارتفاع خطرات کاهش پیدا میکند و نسبت به داربست ایمن تر میباشد.
گروه کارابین راپل با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات کار در ارتفاع خدمات راپل را به شما ارائه میدهند وتمامی کارکنان مشمول بیمه در هنگام خطرات هستند از طرفی سرعت کار بالا بوده و زمان کمتری نسبت به داربست و استفاده از آن را داراست.

قیمت پیچ و رولپلاک نما چقدر می باشد ؟

قیمت پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان بستگی به متراژ و ابعاد نما و همچنین میزان تعداد پیچ مصرفی در نمای ساختمان می باشد. هر چه متراژ نمای ساختمان شما بیشتر باشد. قیمت اجرای پیچ و رولپلاک نما بالاتر خواهد رفت.

محکم کردن سنگ نما با پیچ و رولپلاک

در پیچ و رولپلاک سنگ نما عوامل مهمی در تحکیم سنگ نما وجود دارد یکی از این عوامل موثر پیچی است که در آن استفاده میگردد معمولا پیچی که در این فعالیت استفاده میگردد به صورت چارسو میباشد از دوسو استفاده نمیگردد زیرا پیچ چهارسو تا انتها بسته میشود و موجب تحکیم سنگ میگردد.
جنس پیچ استفاده شده روکش گالوانیزه میباشد که ضد زنگ بوده و در برابر عواما محیطی مقاوم است.
در فضاهای بیرونی عوامل محیطی سبب زنگ زدگی پیچ میشود باید پیچی انتخاب گردد که روکش داشته باشد اما در مخیط های داخلی برای تحکیم سنگ میتوان از پیچ بدون روکش استفاده کرد.
در نهایت روی پیچ هارا با مواد همرنگ میپوشانند تا هم سطح سنگ نما شود این مواد باید در مقابل عوامل محیطی مقاوم باشد و از بین نرود و زیبایی نما حفظ گردد.

پیچ رولپلاک نما خدماتی است که توسط گروه تخصصی ارتفاع کاران کارابین راپل به شما مشتریان عزیز ارائه میگردد در این روش از کار نیازمند تخصص و حرفه ای خاص هستیم و براساس رعایت یک سری قوانین و اصول کار،روش کار انتخاب میگردد.
هرگونه اشتباه در این کار سبب ترک خوردن و شکستگی سنگ نما شده و در نتیجه موجب ریزش سنگ میشود علاوه بز از بین بردن ظاهر زیبای نمای ساختمان موجب به وجود آمدن خطراتی برای دیگر افراد میشود.
نصب درست سنگ نما و اطمینان از نصب درست و تحکیم سنگ عامل مهمی در جلوگیری از ریزش سنگ میشود.
گروه کارابین راپل به صورت تخصصی و ایمنی این فعالیت را در کمترین زمینه و با هزینه مقدون به صرفه برای شما عزیزان به انجام می رساند.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای ارائه خدمات ازما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۰۹۳۷-۷۵۱۷۳۳۷       ۰۹۱۰-۶۸۵۸۱۷۲

خطرات ناشی از سقوط سنگ نما

امروزه خبرهای زیادی در مورد با سقوط سنگ نماها و خسارت های ناشی از آن میشنویم ریزش سنگ نما میتواند خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد قبل از هر اتفاق ناخوشایند و ایجاد خطرات برای عابران توصیه میکنیم که حتما عملیات پیچ رولپلاک سنگ نما را به ما بسپارید.

خسارت های ناشی از سقوط سنگ نما بر عهده کیست؟

هرگونه خسارت و خطرات به وجود آمده از ریزش سنگ نمای ساختمان بر عهده صاحبان ساختمان است زیرا مالکین موظف هستند که در هنگام مواجه شدن با ریزش سنگ نما به سرعت اقدام به پیچ رولپلاک نما کنند در غیر این صورت هرگونه خسارت ناشی از آن برعهده مالکین و مدیر ساختمان بوده و باید جریمه مورد نظر را پرداخت کنند.

منع از ریزش سنگ با پیچ رولپلاک سنگ نما

یکی از راهکارهایی که کاربرد بسیاری دارد پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان است که موجب تحکیم سنگ شده و از ریزش آن جلوگیری میکند این روش از کار بسیار مقرون به صرفه بوده و در کمترین زمان و به سرعت انجام میشود در این روش کار ما از طناب و کمربند ایمنی استفاده میکنیم و به روش راپل و کار در ارتفاع عملیات پیچ رولپلاک را انجام می دهیم.

خدمات پیچ رولپلاک سنگ نما در تهران

گروه کارابین راپل در کلیه نقاط تهران به صورت حرفه ای و تخصصی کلیه خدمات راپل را ارائه میدهد از طرفی پیچ و رولپلاک سنگ نما در غرب و پیچ رولپلاک سنگ نما در شرق تهران را به انجام می رساند. با کارابین راپل با بهترین قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود را انجام دهید.

خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

گروه کارابین راپل علاوه برتهران در استان البرز و کرج فعالیت خود را ارائه میدهد علاوه بر خدمات پیچ و رولپلاک نما ساختمان خدمات دیگر از جمله:نماشویی،ایزوگام نما،نقاشی نما،…از خدمات دیگر گروه تخصصی و حرفه ای کارابین راپل میباشد.

سنگ نما چه زمانی نیازمند پیچ و رولپلاک است؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه هنگامی سنگ نما نیازمند پیچ رولپلاک میباشد .
گفته شد که عوامل محیطی مختلفی موجب میشود که به مرور زمان استقامت سنگ از بین برود و ریزش پیدا کند در نتیجه با مشاهده اولین ریزش تکه سنگ با ما ارتباط برقرار کرده تا عملیات پیچ رولپلاک سنگ نمارا در اسرع وقت برای شما انجام دهیم و از هرگونه خطر و خسارت ناشی از ریزش سنگ جلوگیری کنیم.

جهت دریافت مشاوره قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با کارشناسان تیم ما تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۷۷۵۱۷۳۳۷

۰۹۱۰۶۸۵۸۱۷۲

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مطلب پیشنهادی

نماشویی ساختمان در کرج

نماشویی ساختمان در کرج

نماشویی در کرج نماشویی ساختمان در کرج و البرز در حال حاضر یکی از پر …