قیمت نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان امروز یکی از پر تقاضا ترین خدماتی می باشد که در زیباسازی و بازسازی نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. دلایل متخلفی برای نماشویی ساختمان وجود دارد. زیرا امروزه به دلیل آلودگی های مختلفی که در فضای جوی هوا و سایر عوامل وجود دارد سطوح نمای ساختمان ها دچار کثیفی شده و زیبایی خود را از دست می دهند.گروه تخصصی ارتفاع کاران کارابین راپل خدمات شستشو نما را به وسیله دسترسی طناب و بدون نیاز به داربست با بهترین کیفیت و قیمت در ارتفاع انجام می دهند. جهت دریاقت مشاوره و استعلام قیمت نماشویی با کارشناسان کارابین راپل تماس حاصل فرمایید

دراین فعالیت پر تقاضا از دستگاه های نماشویی  از جمله واترجت، واتر سندبلاست و به همراه آن از مواد های نانو، جرم گیر و رسوب زدا استفاده می کنند. در واقع نماشویی ساختمان جهت لایه برداری از سطوح سنگ نمای ساختمان و برای از بین بردن کثیفی ها و جرم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی ساختمان 

قیمت نماشویی یا شستشوی نمای ساختمان بستگی به جنس نما و نوع نمای ساختمان دارد. به فرض یکی از عوامل موثر در مشخص شدن قیمت نماشویی ساختمان وضعیت آجری، رومی، سنگی، شیشه ای و… بودن جنس نما می باشد. و در تمامی ساختمان ها متفاوت و قابل تغییر است.

زیرا پاک کردن هر سطح بستگی به جنس آن نما روش متفاوت خود را داشته و همچنان به نوع آلودگی و میزان آن بستگی دارد.

میزان آلودگی سطح نما یکی دیگر از عواملی می باشد که در قیمت نماشویی بسیار مهم و موثر می باشد. همان طور که میدانید نمایی که بسیار آلوده می باشد نیاز به صرف زمان بیشتر و مصرف مواد بیشتر برای پاکسازی دارد. پس با این حساب هر چه میزان آلودگی نمای ساختمان کمتر باشد قیمت شستشوی نما هم کمتر خواهد شد.
از عوامل موثر دیگر در قیمت نماشویی ارتفاع و مساحت سطوح است. و براساس مساحت سطح که نیاز به شستشو دارد قیمت نوسان میابد. هرچه ارتفاع ساختمان بلندتر باشد تجهیزات و موادی که در شستشو استفاده میشود افزایش یافته و هزینه تغییر میابد.

همان طور که در اول نوشته اشاره شد شستشوی نمای ساختمان براساس جنس آن نما سختی و روش خود را دارد. به عنوان مثال شستشوی سطوح شیشه ای به دلیل جنس آن بسیار راحت از شستشو نماهای سنگی و آجری می باشد. و شستن اینگونه نماها هزینه بیشتری نسبت به دیگ سطوح را دارد.

حال همان طور که میدانیم در نماشویی ساختمان قیمت ها متفاوت و متغییر می باشند. و هزینه شستشو نما وابسته به عوامل مختلف در نمای ساختمان شما می باشد و باید توسط کارشناسان بازدید و برسی شود و پس از برسی اولیه با توجه به عوامل مختلفی که در نمای ساختمان وجود دارد نرخ نماشویی با طناب را مشخص نمایند. جهت دریافت مشاوره رایگان و برسی نمای ساختمان خود با مشاوریین کارابین راپل تماس حاصل فرمایید.

نماشویی ساختمان با طناب

 نماشویی ساختمان با طناب

همان طور که اشاره شد نماشویی نمای ساختمان امروزه یکی از پر تقاضا ترین نیازمندی ها در سراسر کشور می باشد. زیرا امروزه به دلیل آلودگی ها نمای شما دچار کثیفی شده و زیبایی خود را از دست داده است.

روه کارابین راپل خدمات نماشویی با طناب را به وسیله دسترسی طناب و بدون داربست در ارتفاع انجام می دهند. دراین فعالیت با دستگاه های نماشویی قدرتمند و به همراه مواد جرم گیر و رسوب زدا برای نماشویی استفاده میکنند. در واقع نماشویی جهت لایه برداری از سطوح ساختمانی و برای از بین بردن کثیفی ها و جرم ها مورد استفاده قرار میگیرد. حتما توجه کنید که قیمت نماشویی با طناب بسیار کم می باشد زیرا هیچ هزیته ای برای بستن داربست یا کلایمر پرداخته نمی شود.

تلفن تماس مشاورین و کارشناسان تیم ما

۰۹۱۰۶۸۵۸۱۷۲

۰۹۳۷۷۵۱۷۳۳۷

خدمات مختلف در نماشویی ساختمان

گروه کارابین راپل علاوه برخدمات شستشوی نما کلیه خدمات راپل را به انجام میدسانند.نماشویی با استفاده از راه های مختلف امکان پذیر است در یک روش از نماشویی از داربست استفاده میگردد و در یک روش از طناب استفاده میشود.

در نماشویی با استفاده از داربست کار زمان بر بوده و سختی دارد و علاوه بر آن هزینه بر است و انجام این فعالیت با داربست خطرناک تر نسبت به روش راپل است.در نماشویی با دسترسی طناب بسیار سرعت بالایی داشته و انجام کار با ایمنی بالا و مطمعن تر است و هزینه مقرون به صرفه ای دارد.

نماشویی ساختمان با طناب

راه کارهای مختلف نماشویی ساختمان

امروزه راه کار های بسیاری برای نماشویی ساختمان وجود دارد مانند نماشویی با طناب ،داربست ،کلایمر و در مواردی خاص از بالابر و جرثقیل و….استفاده می شود گروه تخصصی شرکت کارابین راپل نماشویی ارزان را با طناب و سایر روش های دیگر را برای شما با توجه به روش دلخواه شما انجام می دهد.

نماشویی ساختمان یا تمیز کردن نما یک کار بسیار وقت گیر و در عین حال بسیار خطرناک می باشد. از این رو ، بسیاری از مشتریان نیاز به نماشویی را نادیده می گیرند. و زمان در دراز مدت ، در صورت عدم انجام تعمیر و نگهداری نامناسب نمای ساختمان، وضعیت نما بدتر می شود و به نوعی سطوح نمای ساختمان شود توسط جرم هایی نفود کرده تخریب می شود.

تیم تخصصی کارابین راپل نماشویی ساختمان ها را با بهترین کیفیت و دقت با استفاده از مواد های مخصوص شستشوی نمای ساختمان مانند دیسکیلیر و سیلیس انجام می هند. اگر نمای ساختمان شما مقداری کثیف شده این خدمات را اصلا به تاخیر نندازید و به زودی نماشویی ساختمان را انجام دهید تا نمای ساختمان شما به وسیله جرم ها از بین نرود.

خدمات مختلف در نماشویی با طناب

کارابین راپل علاوه برخدمات نماشویی کلیه خدمات راپل کاری را به انجام می رسانند. نماشویی با استفاده از راه های مختلف امکان پذیر است در یک روش از نماشویی از داربست استفاده می گردد و در یک روش از طناب های راپل کاری استفاده میشود.
در نماشویی با استفاده از داربست کار زمان بر بوده و سختی دارد و علاوه بر آن هزینه بر است و انجام این فعالیت با داربست خطرناک تر نسبت به روش راپل است. نماشویی ساختمان با دسترسی طناب بسیار سرعت بالایی داشته و انجام کار با ایمنی بالا و مطمعن تر است و هزینه مقرون به صرفه ای دارد.

نماشویی ساختمان

نماشویی با راپل

نماشویی ساختمان با راپل تلفظ اصلی نماشویی با طناب می باشد. در اصل نام اصلی دسترسی با طناب یا طناب کاری، راپل می باشد. در ادامه مطالب به اطلاعات بیشتری درباره قیمت نماشویی با راپل خواهیم پرداخت. حتما توجه کنید که برای انجام خدمات نماشویی با راپل شخص اجرا کننده حتما باید دارای تجربه بالا در انجام کار باشد. زیرا خدمات نماشویی جزوه مشاغل حساس می باشد و حتما نیازمند تجربه بالا برای انجام کار با بهترین کیفیت ممکن می باشد.

قیمت نماشویی ساختمان

نرخ نماشویی با توجه به مکان جغرافیایی

یکی دیگر از عواملی که در میزان تعیین نرخ نماشویی تاثیر گذار می باشد مکان جغرافیایی شهری ساختمان شما می باشد. به فرض مثال اگر بخواهیم در این بابت توصیف بهتری داشته باشم میزان قیمت نماشویی در کرج کاملا متفاوت با قیمت شستشوی نما در مشهد و سایر شهر های دیگر می باشد.

البته توجه نمایید که هزینه نماشویی ساختمان فقط در مسیر های طولانی قابل توجه و متغییر می باشد و در مسیر هایی که فاصله کمتری دارند بسیار مهم و اثر گذار در تعرفه نماشویی ساختمان نمی باشد. مثلا به فرض مثال در انجام خدمات نماشویی ساختمان در تهران یا کرج موقعیت جغرافیایی در میزان تعیین نرخ بسیار اثر گذار و موثر نمی باشند و قیمت نماشویی در غرب تهران یا شمال تهران در یک میزان می باشد.

شستشوی نمای ساختمان با دسترسی طناب

شستشوی نمای ساختمان با بهره مندی از تجهیزات نماشویی به صورت حرفه ای و در کمترین زمان

نماشویی ارزان ساختمان

اگر به دنبال شرکت نماشویی حرفه ای با بهترین کیفیت و قیمت ممکن می باشد شرکت کارابین راپل خدمات نماشویی ارزان را با بهترین کیفیت ممکن و قیمتی کاملا منصفانه و کارشناسی شده به مشتریان گرامی ارائه می کنند. جهت دریافت مشاوره برای نماشویی ارزان ساختمان خود با کارشناسان تیم ما تماس حاصل فرمایید.

تیم ما به دلیل استفاده از راپل و شستشوی نما با طناب خدمات نماشویی را ارزان انجام میدهند. زیرا در این روش هیچ هزینه ای بابت نصب داربست یا کلایمر نمی پردازید و قطعا بهترین روش و ایمن ترین روش را برای نماشویی ساختمان خود انتخاب میکنید.

تیم ما فرآیند اجرای نماشویی ارزان را با بهترین کیفیت انجام می دهند و تمامی جرم های قابل پاکسازی را از بین می برند و نمای ساختمان شما را مانند روز اول بسیار تمیبز و درخشنده می کنند.

IMG_20190713_204717_830

نماشویی ساختمان کامپوزیتی

نماشویی یا شستشوی نمای کامپوزیت امروزه یکی از دغدغه های اصلی صاحبین ملک ها می باشد. نمای کامپوزیتی پس از گذشت زمان به دلیل جذب آلودگی بر خود شفافیت و زیبایی خود را از دست می دهند و به شدت کثیف و جرم آلود دیده می شوند.

برای این که نمای ساختمان کامپوزیتی شما شفافیت و زیبایی خود را از دست ندهد باید در زمان های مشخص مثلا ۶ ماه ۶ ماه به صورت واتر جت و سپس ابر و تی و اسکاج شستشو شود.

گروه کارابین راپل نماشویی ساختمان کامپوزیتی را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام می دهد.

شستشوی نمای کامپوزیت به دلیل جذب آلودگی و جرم بالا و سختی بسیار زیاد برای تمیز شدن نیازمند تجربه و حرفه بالایی می باشد. ویدئو زیر نمونه ای از قبل و بعد نماشویی سطوح کامپوزیتی توسط تیم کارابین راپل می باشد.

شستشوی نمای شیشه ای

معمولا امروزه بسیاری از نمای ساختمان ها به خصوص برج های بلند و ساختمان های مرتفع دارای نمای شیشه ای هستند و تقاضای شستشوی نمای شیشه ای ساختمان بسیار بالا می باشد. زیرا اینگونه نماها بیشتر در معرض دید می باشند و از نظر زیباسازی شهر نقش بسیار موثری دارند.

امروزه به دلیل آلاینده هایی که در جو هوا بر اثر باد و باران و … که وجود دارد موجب به وجود آمدن آلودگی هایی در سطوح نمای ساختمان می شود و زیبایی نمای ساختمان را از بین می برد به خصوص در نماهای شیشه ای که زیبایی آنها در درخشش و براقیت آنها است. و تنها راه چاره برای جذابیت نمای ساختمان شما شستشوی نمای ساختمان با طناب می باشد.

نماشویی و شستشوی نما از عوامل های اصلی در زیبایی این نماها می باشد. و در نتیجه توصیه میشود که در مدت های متوالی و کوتاه شستشو نما با طناب و بدون داربست صورت گیرد.

زیرا با انجام این عمل هم نمای ساختمان شما تمیز خواهد ماند و هم قیمت نماشویی شیشه نمای ساختمان شما به دلیل کمتر بودن جرم در سطوح نما کاهش خواهد یافت.

۲۰۱۹۰۹۰۹_۰۳۱۶۵۲

دلایل شستشوی نمای سنگی

امروزه بسیاری از سطوح نما پوشیده از سنگ میباشد استفاده از سنگ در سطوح بسیار کاربردی بوده و زیبایی خاصی را به نماها میبخشد.نمای سنگی در مقابل سرما و گرما مانند عایق عمل میکند و سبب تحکیم سطوح میگردد.

سطوح های سنگی به دلیل کاربرد در بسیاری از نماها در معرض آلودگی هوا و آلاینده های هوا قرار میگیرد و به سرعت دچار کثیفی میشوند و نیاز به شستشو پیدا میکنند جمعیت زیاد در شهر سبب افزایش آلودگی میگردد و سطوح سنگی نیز در مقابل این کثیفی ها قرار میگرید و زیبایی خود را به مرور از دست میدهد.

گروه کارابین راپل با شستشو این نماها با روش های مختلف نماشویی زیبایی را به آن باز میگرداند.

شستشو نماهای سنگی با توجه به نوع سنگی که روی سطوح به کار برده شده است متفاوت است و باتوجه به سختی و زبری آن روش شستشو متفاوت است و هرچه سختی و زبری آن بیشتر باشد شستشو آن سخت تر خواهد بود در شستشو آن از دستگاه نماشویی واترجت استفاده میگردد.

در صورت آلودگی و چربی موجود روی سطوح و سختی آن میتوان از روش های پیشرفته تر و استفاده از مواد جرم گیر و نانو استفاده کرد.

نماشویی سنگی

شستشو نمای سیمانی

سطوح برخی از نمای ساختمان دارای پوششی از سیمان است که گاهی در برخی نماها زیبایی خاصی به دلیل سبک بودن و رنگ سفید سیمان دارد. اما با گذشت زمان آلودگی ها و کثیفی ها به سطوح سیمانی نشسته و نمای ساختمان چرکین و مات می شود و زیبایی را از نما میگیرند.

به همین سبب جهت جلوگیری از این امر گروه کارابین راپل در کمترین زمان و با بهترین شیوه نماشویی و شستشوی نمای ساختمان سیمانی را با بهرین کیفیت ممکن به روش نماشویی با طناب توسط ارتفاع کاران و دستگاه نماشویی واترجت بدون نیاز داربست به انجام میرسانند. البته توجه نمایید که نماشویی نمای سیمانی نما را با استفاده از داربست هم انجام میدهند اما قیمت نماشویی با طناب بسیار منصافه تر و ارزان تر نسبت به داربست می باشد و همچنین روش راپل کاری در نماشویی کار در ارتفاع از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

نماشویی پاسیو و حیاط خلوت

قیمت نماشویی در تهران

قیمت نماشویی ساختمان در تهران با توجه به موقعیت جغرافیایی و دسترسی سریع و پروژه ها نسبت به سایر نقاط کشور کمتر می باشد. نماشویی در تهران بسیار پر تقاضا و پر طرف دار می باشد. تهران به دلیل آلودگی هایی که در دارد موجب شده تا بر سطح نمای ساختمان ها دوده بنشیند و تنها راه برای از بین بردن دوره ها و گرد و غبار ها به جهت از بین نرفتن سنگ های نمای ساختمان نماشویی ساختمان در تهران می باشد.

نماشویی ساختمان آجری

امروزه در سطح شهر ساختمان های آجری بسیاری دیده می شود که دارای کثیفی و آلودگی بسیاری می باشد. زیرا این ساختمان ها طی سالیان اخیر به دلیل نفود کثیفی ها به خورد آجر ها موجب تخریب آنها شده است. اما اگر نمای ساختمان شما آجری می باشد اصلا نگران نباشید. زیرا متخصصین شرکت کارابین راپل نماشویی ساختمان آجری را با بهترین مواد ها سند بلاست می کنند.

در اجرای نماشویی نمای ساختمان شما توسط تیم ما تضمین می شود که پس از شستشوی مانند روز اول تمیز و بدون وجود کثیفی در سطوح نما باشد. قیمت نماشویی ساختمان آجری بستگی به میزان آلودگی آن و متراژ نمای ساختمان شما و همچنین نحوه شستشوی آن دارد. برای دریافت مشاوره برای اجرای شستشو با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان برای اجرای کار برخوردار شوید.

ویدئو زیر نمونه ای نماشویی دیوار آجری می باشد که توسط تیم ما در حال اجرا می باشد.

چرا باید نماشویی ساختمان انجام شود؟

نمای ساختمان ها به دلیل این که نقش بسیار مهمی در نمایش زیبایی ساختمان را دارند باید بیشتر در نظر گرفته شود و اگر برای مدت زمان طولانی ای بدون مراقبت رها شود ، می تواند منجر به آسیب دائمی بر سطوح نمای شاختمان شود.

زیرا در این مدت به دلیل آلودگی های موجود در سطح نما مانند گرد و غبار و بارش باران های اسیدی موجب نفوذ جرم به خورد سنگ می شود و این جرم پس از نفوذ به عمق سنگ دیگر از بین نمی رود.

علاوه بر از بین نرفتن بعضی از  جرم ها ، در بعضی از نماهایی که شیشه ای یا کامپوزیتی می باشند سطح نمای ساختمان بسیار مستعد خط و خش می شود و در عین حال ، می تواند گرد و غبار زیادی را به خود جذب کند زیرا سطوح موجود کدر و ضبر شده اند. بنابراین تمیز کردن آن دشوار تر هم می شود و قیمت نماشویی ساختمان بیشتر تر می شود.

همان طور که میدانید نماشویی ساختمان  یک کار کاملاً تخصصی است و بنابراین نیاز به توجه مناسب دارد. پس حتما قبل از اجرای شستشوی نمای ساختمان باید به دنبال یک تیم متخصص و حرفه ای برای اجرای نماشویی ساختمان خود باشید.

نماشویی ساختمان

چرا نماشویی ساختمان مهم است؟

به بیان ساده باید گفت که، یک ساختمان تمیز و جذاب بسیار زیبا تر از یک ساختمان کثیف و دارای جرم و آلودگی است. زیرا نمایی که تمیز می باشد همیشه درخشنده است و جلب توجه می کند و این زیبایی و تمیزی موجب بالا رفتن ارزش ملک شما و همچنین از بین نرفتن نمای ساختمان شما می شود.

همان طور که می دانید ظاهر نمای ساختمان نقش بسیاری را در نمایش ملک شما ایفا می کند پس اگر زیبایی و تمیزی ساختمان برایتان ارزشمند و مهم می باشد حتما از خدمات نماشویی ساختمان با طناب استفاده شود.

نماشویی نمای کامپوزیت

امروزه ساختمان های بسیار زیادی را در سطح شهر مشاهده می کنید که جنس نمای آنها از کامپوزیت ساخته شده. کامپوزیت در نمای ساختمان ها بسیار جذاب و زیبا نمایان می شود اما طریقه نگه داری و تمیزی آن مقداری سخت می باشد.

زیرا سطوح کامپوزیتی آلودگی ها و جرم ها را زودتر از سطوح دیگر جذب میکند و پس از گذشت زمان به دلیل باراش های اسیدی و وجود گرد و خاک ها در نمای ساختمان سطوح آلوده و چرکین می شود.

برای شستشوی نمای کامپوزیت پیشنهاد میشود که یک برنامه یا زمان بندی مشخصی انتخاب شود و در آن بازه زمانی های مختلف نمای ساختمان نماشویی با طناب شود.

مثلا هر شش ماه یا هر یک سال یک بار باید نمای ساختمان های کامپوزیتی شستشه شود تا آلودگی ها به خورد آن نفود نکند و براقیت کامپوزیت ها از بین نرود.

اگر نمای ساختمان کامپوزیتی شما در بازه های زمانی مختلفی شسشتو شود قیمت نماشوبی ساختمان شما هم کمتر از نمای یک نمای ساختمان دارای جرم و کثیفی خواهد بود.

قابل توجه مشتریان گرامی تیم تخصصی ارتفاع کاران کارابین راپل خدمات نماشویی ساختمان را در تمامی نقاط کشور از جمله: تهران مشهد تبریز مازندران اصفهان و سایر شهر های دیگر انجام می دهد.

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان تیم ما تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۰-۶۸۵۸۱۷۲

۰۹۳۷-۷۵۱۷۳۳۷

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۷ رای

مطلب پیشنهادی

نماشویی ساختمان در کرج

نماشویی ساختمان در کرج

نماشویی در کرج نماشویی ساختمان در کرج و البرز در حال حاضر یکی از پر …

۱۰ دیدگاه

 1. مجید کاویانی

  با سلام وقت به خیر
  قیمت نماشویی دیوار آجری با طناب چقدر می باشد…؟
  سوله ای داریم به متراژ ۲۰۰۰متر لطفا قیمت اجرای نماشویی رو اعلام نمایید.

  • کارابین راپل

   با سلام وقت به خیر جناب کاویانی.
   برای تعیین قیمت نماشویی در مرحله اول باید محل مورد نظر نما توسط کارشناسان ما برسی شود و سپس نرخ انجام کار مشخص شود.
   لطفا جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت شستشوی نمای ساختمان خود عکس نما یا محل مورد نظر را از طریق واتساپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا مشاوره های لازم و هزینه نماشویی برای شما ارسال شود.
   سپاس.

 2. محمد فتاحی

  با قیمت نماشویی با طناب ساختمان ۸طبقه همراه با پاک کردن شیشه ها چقدر می باشد…؟
  برای شستشوی نمای ساختمان از چه موادی استفاده می شود و نیروی شما دارای بیمه نامه می باشند یا خیر…؟

  • کارابین راپل

   درود
   جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
   برای شستشوی نمای ساخمتان از مواد هایی همچون سیلیس ، دیسکیلیر و نانوی نمای ساختمان استفاده می شود که بستگی به جنس و وضعیت نمای ساختمان شما دارد و در مرحله اول باید برسی و کارشناسی شود.
   در خصوص بیمه نامه هم بله تمامی اعضای تیم کارابین راپل دارای بیمه می باشند.

 3. علی رضا زیبایی

  باسلام ممنونم از تیم خوبتون بابت اجرای نماشویی شیشه های ساختمان واقعا عالی بود کارشون سپاپس

  • کارابین راپل

   با سلام وقت شما ام به خیر.
   بسیار خوشحالم که از انجام کار تیم ما رضایت کاملی داشتین انجام وظیفه بود جناب زیبایی.

 4. معین محمدی

  با تشکر از تیم نمونه و مشتری مداریتون بابت نماشویی ساختمان . شستشوی نما به درستی و بدون هیچ ایرادی انجام شد.
  سپاس

  • کارابین راپل

   با سلام جناب محمدی.
   بسیار خوشحالم که از خدمات نماشویی ساختمان ما راضی بودین. انجام وضیفه بوده.
   سپاس گذارم از شما بابت اشتراک گذاری نظر مفیدتون
   موفق و پیروز باشید.

 5. مسعود روحی

  با سلام
  خدمات نماشویی ساختمان در مشهد هم انجام می دهید یا خیر…؟
  یک ساختمان آجری به ابعاد ۲۵ متر با بهر و ۶ طبقه ارتفاع که تقریبا ۱۸ متر می باشد داریم. وضعیت نما بسیار کثیف می باشد.
  هزینه نماشویی ساختمان ما چقدر در میاد؟

  • کارابین راپل

   سلام و عرض ادب جناب روحی. نماشویی تو مشهد هم انجام میدیم بله.
   بابت استعلام قیمت و هزینه انجام نماشویی ساختمان هم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *