پیچ رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

گروه تخصصی ارتفاع کاران کارابین راپل مجری انجام پیچ و رولپلاک نما  در استان تهران و کرج می باشد. تیم ما خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان خود ارائه می دهند. و تا به حال بیش از هزار پروژه در سراسر کشور از جمله تهران کرج و… انجام داده اند.

نحوه انجام پیچ و رولپلاک نما در کرج

در این فعالیت بر اساس سنگ های استفاده شده در نمای ساختمان پیچ های ۵ سانتی متری انتخاب می شود که این پیچ ها از جنس گالوانیزه هستند و مقاوم در برابر فرسایش و زنگ زدگی هستند.
از دریل برای سفت کردن پیچ ها استفاده میگردد.
از چسب مخصوص که چسب آنتیک یا کاشی است بهره برده میشود جهت پر کردن سطوح پیچ برای یکدست کردن سطح سنگ نما و جلوگیری از ظاهر زشت نما استفاده میگردد.
استفاده از سطلی برای ریختن وسایل کار در ارتفاع که مورد نیاز ماست.

پیچ مناسب جهت نصب سنگ بر نما

برای نصب و تحکیم سنگ نما از پیچ های متنوع استفاده میگردد انتخاب نوع و ضخامت پیچ مورد استفاده براساس میزان ضخامت سنگ نما و مواد پشت آن است.
انتخاب پیچ باید به گونه ای باشد که دچار ترک و شکستگی در سنگ نشود و هزینه در برنداشته باشد.
امروزه اکثر نماها ساختاری از سنگ تراورتن و گرانیت دارند به همین دلیل ضخامت پیچ ها براساس ضخامت این سنگ ها محاسبه می گردد.
ضخامت پیچ پیچ ۵.۵ الی ۶ سانتی متر باید باشد و با افزایش سایز پیچ سایز مته ای که جات سوراخ کردن سنگ استفاده میگردد نیز بالا می رود.

انواع پیچ

میزان پیچ های کاربردی در پیچ رولپلاک سنگ نما

تعداد پیچ های به کاربرده شده در سنگ نما براساس ابعاد و جنس سنگ نما انتخاب میشود.
تعداد پیچی که انتخاب میگردد باید بتواند وزن سنگ را حمل کند و مانع از ریزش آن گردد به همین سبب استفاده تعداد کم پیچ موجب ریزش میگردد و علاوه بر آن استفاده بیش از اندازه موجب ترک و شکستگی سنگ نما میشود و درنتیجه موجب ریزش سنگ شود.
هرچه ابعاد سنگ بیشتر باشد تعداد پیچ ها براساس آن بیشتر میشود و فاصله بین پیچ ها کمتر میگردد در نتیجه هرچه ابعاد سنگ کمتر باشد این فاصله بیشتر خواهد شد.

دریل سوراخ کاری سنگ نما

در پیچ و رولپلاک سنگ نما از دریل مخصوص استفاده میگردد این دریل دارای دور بالا و میزان چکشی پایین میباشد تا بتواند با سرعت بالا بدون آسیب رساندن سنگ نما را سوراخ کند این دریل قابل تنظیم بوده و براساس نوع سنگ تنظیم میشود و از بهترین برند ها و مارک های دریل در این کار استفاده میگردد.

رولپلاک مناسب جهت تحکیم سنگ نما

در روش پیچ رولپلاک جهت تحکیم سنگ نمای ساختمان از پیچ و رولپلاک های مخصوص استفاده میگردد.رولپلاک های مورد استفاده در کار بسته به نوع سنگ نما و پشت آن انتخاب میگردد.

انواع مختلف رولپلاک در پیچ رولپلاک سنگ…

۱- رولپلاک روکار…
۲-رولپلاک توکار…
۳-رولپلاک فیشر…
۴-رولپلاک پروانه ای…

جهت دریافت مشاوره پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۷-۷۵۱۷۳۳۷

۰۹۱۰-۶۸۵۸۱۷۲

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مطلب پیشنهادی

ساخت و نگهداری نمای ساختمان

ساخت و نگهداری نمای ساختمان

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید. میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۶ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *