مزیت های کار در ارتفاع(کار با طناب)

کار در ارتفاع به چه معناست؟

راپل به روشی گفته میشود که در آن ارتفاع کار به صورت معلق در هوا میماند و برای حرکت از پاهای خود استفاده میکند.راپل مزایا و معایبی دارد که در این مقاله به معرفی آنها خواهیم پرداختراپل کار به وسیله ابزار فرود راپل معلق در ارتفاع آویزان میشود و خدمات را به پایان می رساند.

امكان نصب و برداشتن سريع سيستم هاي ايمني كه خود نقش چشمگيري در زمان مفيد كاري دارد. همچنين صرفه جويي در فضاي كارگاهي و اشغال محيط بسيار كمي از فضاي سازه باعث سهولت دسترسي و ايجاد نكردن ترافيك و مزاحمت براي محيط جانبي مي شود و همچنين حداقل تاثير در نما وفضاي سطوح كاري را دارد.

همچنين نصب آسان سيستم هاي ايمني با طناب باعث بهره وري بيشتر ميشود. اين سيستم ها را براحتي در پايان هرشيفت كاري مي توان جمع آوري كرد ضمنا اين سيستم هاكم ترين اثر تخريبي را در محيط كاري بر روي سازه بجاي مي گذارند.

 

مزایای راپل

مزیت های روش راپل(کار در ارتفاع بدون داربست):

مزیت های روش راپل(کار در ارتفاع بدون داربست):

به طور کلی هر حرفه یا کاری مزیت ها و معایت های خود را دارد که در این نوشته قصد داریم به مزایای راپل کاری بپردازیم تا شما را با این حرفه آشنا کنیم…

۱_ امنیت زیاد در هنگام کار در ارتفاع بدون داربست با دسترسی طناب
۲_سرعت بالا و کیفیت بالا در انجام خدمات
۳_ هزینه کمتر و مقرون به صرفه نسبت به کار با داربست
۴_احتمال به وجود آمدن خدمات کمتر و صدمات کمتر به راپل کاران
۵_انجام تمامی خدمات ساختمان با دسترسی طناب

به طور کلی مزایای راپل بسیار کم و غیر قابل اهمیت می باشند.

وجود راه حل هاي مناسب و عملي براي دست يابي و ايجاد امكان شرايط كار در مكان هاي دشوار باعث ايجاد ايمني و همچنين صرفه جويي قابل ملاحظه اي در وقت و زمان و هزينه هاي كاري مي شود كه امروزه ثابت شده است.

شيوه هاي كار با طناب نه تنها در صرفه جويي منابع مالي هر پروژه نقشچشمگيري دارد بلكه باعث پايين آوردن ميزان خطرات و سوانح كاري مي شود.

در راپل کاری خدمات نماشویی ساختمان بسیار راحت و آسان تر از کار در ارتفاع با داربست می باشد. و حتما حتما پیشنهاد می شود برای انجام خدماتی مانند پیچ و رولپلاک نما یا نقاشی نمای ساختمان و همچنین برای شستشوی نما با طناب انجام شود زیرا امنیت و هزینه کمتری دارد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

مطلب پیشنهادی

ساختمان مناسب برای نماشویی چه ویژگی هایی دارد؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید. میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *