نقاشی و رنگ آمیزی نما |رنگ آمیزی نما باطناب|نقاشی نما با طناب| نقاشی نما|نقاشی نمای ساختمان
نقاشی نما به روش راپل
انجام نقاشی نما با طناب و بدون داربست

نقاشی و رنگ آمیزی نما

نقاشی و رنگ آمیزی نمای ساختمان به روش راپل

 

رنگ آمیزی نما باعث تازگی نمای ساختمان و برجستگی ظاهری آن میشود با گذشت زمان نمای ساختمان بر اثر بارش و هرگونه آلودگی و گرد و غبار دچار کهنگی در ظاهر و فرسایش میشود به همین خاطر رنگ آمیزی نما سبب تازگی و زیبایی دوباره نماهای ساختمان میشود.


 
نقاشی نما به روش راپل

کیفیت و هزینه رنگ آمیزی نما بدون داربست


کیفیت نقاشی و رنگ آمیزی نماهای ساختمان وابسته به استفاده از رنگ های باکیفیت است که مقاوم بوده و در مقابل نفوذ هرگونه آب در هنگام بارندگی و گرد و غبار مقاوت کند و همچنین طول عمر بالایی داشته باشد،در نتیجه سبب ماندگاری بیشتر در زیبایی نما میگردد.رنگ های به کار برده شده دارای درخشندگی بالایی هستند و بسته به نوع نما انتخاب میشوند،هزینه های حاصل از آن بستگی به نوع و جنس سطکح و میزان رنگ به کار گرفته شده است و رنگ آمیزی نما به دلیل دسترسی آسان راپل سبب صرفه جویی در زمان و هزینه میشود.

اجرای رنگ آمیزی و نقاشی نما

رنگ آمیزی نما موجب میشود که ظاهری زیبا به نما بخشیده شود و از طرفی نما را در مقابل عوامل محیطی مقاوم کند اما در انجام این کار باید دقت شود که رنگ مورد استفاده با کیفیت و مقاوم باشد علاوه بر آن اجرای رنگ آمیزی نیازمند تجربه کافی و تخصص در کار است تا نتیجه کار با کیفیت باشد.

نقاشی نما ابتدا نیازمند شناخت بافت نما و نوع آن است زیرا رنگ انتخابی بر اساس بافت نما تهیه میشود قبل از اجرای کار حتما باید آستری رنگ به درستی اجرا گردد.

اجرای رنگ آمیزی با کیفیت

جهت نقاشی نما اصول مهمی وجود دارد که باید رعایت شود استفاده از رنگ های مختلف روی نما علاوه بر زیبایی باید طوری انتخاب گردد که نما را در مقابل شرایط جوی مقاوم کند استفاده از رنگ های با کیفیت و رنگ آمیزی تخصصی موجب طولانی شدن عمر رنگ شده در نتیجه شما را از رنگ آمیزی مجدد و هزینه اضافی نجات میدهد.

نقاشی نمای ساختمان با طناب

مراحل اجرای نقاشی نما

ابتدا جهت رنگ آمیزی توصیه میشود که اقدام به نماشویی کنید جهت این کار میتوان با استفاده از واترجت نما شسته شود تا سطح کار عاری از آلودگی شود و رنگ به خوبی روی سطح کار را پوشش دهد باید دقت شود که بعد از نماشویی حتما فرصت داده شود تا نما خشک شود و اگر روی نما رنگ قدیمی وجود داشت توسط دستگاه نماشویی واترجت یا سندبلاست کنده شود در نهایت رنگ آمیزی یکدست خواهیم داشت

نقاشی بخش های فلزی

جهت رنگ آمیزی بخش های از نما که جنس فلزی دارند مانند پنجره ها در صورت وجود زنگ زدگی ابتدا باید با سمباده بخش های زنگ زده را پاکسازی کنیم و در آخر رنگ آمیزی را اجرا کنیم.

همچنین در صورت وجود درز یا ترک روی پنجره ها باید پرشود تا رنگ یکدست به دست بیاید.

ویژگیهای رنگ نمای ساختمان

نقاشی نما خدماتی است که با استفاده از طناب و بدون داربست قابل اجرا میباشد این خدمات با استفاده از طناب و کمربند ایمنی بوده و در ارتفاعات مختلف و غیر قابل دسترس که امکان نصب داربست وجود ندارد ارائه میگردد.در این روش افراد حرفه ای و تخصصی با استفاده از طناب سطح نما را با رنگ های باکیفیت و ابزار مناسب رنگ آمیزی میکنند.

نقاشی نمابا دسترسی طناب

 

عوامل بسیاری در تغییر هزینه رنگ آمیزی نما موثر است رنکی که انتخاب میشود بر اساس کیفیت و نوع آن،رنگ قبلی و رنگی که قرار است جایگزین آن شود،صافی و تمیزی سطح کار،وجود ترک و شکاف روی سطح و پوسته پوسته بودن سطح عواملی است که روی هزینه نقاشی نما اثر میگذارد.

قیمت نقاشی نما ساختمان

  1. مقاوم در مقابل تابش خورشید و اشعه uv
  2. ضدآب بودن و مقاوم در مقابل آب
  3. مقاوم بودن در مقابل باران های اسیدی
  4. مقاوم بودن در مقابل ترک خوردگی و پوسته شدن
  5. غیر قابل اشتعال بودن
  6. قابلیت شستشو بودن

انواع رنگ های قابل استفاده در نقاشی نما

 

جهت نقاشی نما بسته به سطح کار و سلیقه افراد رنگ ها قابل تقسیم بندی هستند:

۱-رنگ های روغنی:رنگ های با مقاومت بالا در برابر رطوبت و قابل استفاده در سطوح خارجی از جمله پنجره ها،در ها و نرده های فلزی

۲-رنگ های نانو:رنگ های مقاوم و عایق در برابر شرایط جوی

۳-رنگ های کنیتکس:رنگ های مقاوم در برابر رطوبت و بر پایع روغن و رنگ

۴-رنگ های اکرلیک:رنگ هایی با مقاوت بالا و زیبایی و جلوه خاص

۵-رنگ رزین اکرلیک:رنگ هایی مقاوم در برابر تابش مستقیم نور خورشیدو قابل استفاده در سطوح سیمانی،بتنی،…

 

مشاوره با مشتریان به صورت رایگان و صادقانه به همراه بیمه کاری

پرداخت هزینه بعد از تحویل و رضایت شما

۰۹۳۷۷۵۱۷۳۳۷_۰۲۱۵۶۶۱۵۰۵۷_۰۹۱۰۶۸۵۸۱۷۲

با مدیریت اکبری

 

درباره ی carabinrappel

کارابین راپل گروه تخصصی خدمات راپل کاری و کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست.با بیش از بیست سال سابقه کاری در زمینه های راپل کاری وسنگ سابی با مدیریت اکبری

مطلب پیشنهادی

نصب هواکش و انواع لوله ها

Call Now Buttonتماس با ما

تماس با کارشناس