پیچ و رولپلاک نما

خدمات پیچ و رولپلاک نما یکی از اصلی ترین خدماتی می باشد که هر ساختمانی پس از گذشت چند سال از ساخت آن به این خدمات نیاز دارد. زیرا با گذشت زمان و نفوذ آب به پشت سنگ های نمای ساختمان و سایر عوامل دیگر، سنگ های نمای ساختمان به مرور زمان چسبندگی خود را از دست می دهند و کاهش چسبندگی سنگ ها شل شدن سنگ ها شده و به مرور زمان از نمای ساختمان ریزش می کند.

اما اصلا جای نگرانی ای وجود ندارد و این مشکل یا خطر با استفاده از خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان رفع و حل می شود.

پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان موجب مستحکم سازی و مقاوم سازی سنگ های شل شده و در حال زیرش از نمای ساختمان می شود و از ریزش سنگ هایی که چسبندگی خود را به نمای ساختمان از دهند داده اند جلوگیری می کند.

در این خدمات تک تک سنگ های نمای ساختمان را با بهره گیری از پیچ و رولپلاک ، مقاوم سازی کرده و تحکیم می بخشند تا، از ریزش سنگ های نما و همچنین از وقوع هرگونه خطر برای افراد و از سقوط سنگ از نمای ساختمان جلوگیری گردد. به طور کلی باید بگوییم که خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان موجب ایمن سازی و بازسازی کردن نمای ساختمان شده و در نتیجه موجب افزایش ایمنی ساختمان می شود.

پیچ و رولپلاک نما کارابین راپل

خدمات پیچ و رولپلاک نما چگونه انجام می شود؟

خدمات پیچ و رولپلاک نما دارای مراحل مختلفی می باشد که هر شرکت یا تیم اجرایی ای این خدمات را با توجه به استراتژی و تجربیات خود انجام می دهد. اما در این بخش از نوشته اصلی ترین و اصولی ترین مراحل پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را برای شما معرفی و توصیف خواهیم کرد.

اولین مرحله در خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برسی سنگ های نمای ساختمان و تهیه پیچ مناسب نسبت به سنگ های نما می باشد و سپس از پس از تهیه پیچ مرحله بعد سرهم بندی کردن پیچ ها و رولپلاک های خریداری شده به یکدیگر می باشد.

پس از این که متریال خریداری شده به یک دیگر سرهم شدند حال نوبت به اجرای مستحکم سازی سنگ ها می رسد. در این مرحله تک تک سنگ ها با فاصله های اصولی به صورت هر ۴۰ سانت یک پیچ شروع فرآیند سوراخ کاری کرده و فرآیند اجرای پیچ و رولپلاک نما را شروع می کنند.

یکی از نکاتی که در زمان اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان باید به آن توجه کنیم این است که طبق استاندارد جهانی مناسب ترین فاصله برای پیچ کردن سنگ های نما فاصله های هر ۴۰ سانت یک بار می باشد. حال در بعضی از پروژه ها ممکن است به دلیل شل بودن بعضی از سنگ ها از تعداد پیچ بیشتری در فاصله های کمتر به جهت افزایش ایمنی ساختمان استفاده شود و یا در بعضی از پروژه ها ممکن از به دلیل مستحکم بودن سنگ ها از تعداد پیچ کمتری استفاده شود.

نصب سنگ های ریزش کرده از نما و مستحکم سازی سنگ های درحال ریزش از نما

خدمات نصب سنگ های ریزش کرده از نما و مستحکم سازی سنگ های در حال ریز از نما یکی از حساس ترین بخش های خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می باشد که برای انجام این کار باید شرکت اجرا کننده پروژه از تجربه و حرفه بالایی برخوردار باشد.

از آنجایی که این بخش از خدمات بسیار حساس می باشد حتما این کار باید توسط استاد کاران کار بلد به جهت نصب سنگ های ریزش کرده و در حال ریزش نما انجام شود تا در آینده سنگ های نصب شده دچار ریزش مجدد نشوند.

شرکت ما با توجه به تجربه ۲۰ ساله ای که در زمینه ارائه خدمات پیچ کردن سنگ نمای ساختمان دارد، خدمات نصب سنگ های ریزش کرده از نما را با بهترین نحوه ممکن و با ایمنی بسیار بالا انجام می دهند. مراحل پیچ کردن سنگ های ریزش کرده از نما و در حال ریزش توسط شرکت ما شامل مراحل زیر می باشد.

 1. کنترل و برسی سنگ های در حال ریزش و مستحکم سازی آنها با استفاده از پیچ و رولپلاک های واشر دار…
 2. برسی تعداد، ابعاد و انداز های سنگ های ریزش کرده از نمای ساختمان و…
 3. تهیه سنگ های ریزش کرده با توجه به متراژی و ابعاد مورد نیاز برای نصب مجدد به نما سنگ…
 4. زیرسازی و آماده سازی سطوح برای ترمیم و نصب مجدد سنگ به نما…
 5. سوراخ کاری سنگ های تهیه شده برای نما + چسب کاری پشت سنگ به جهت افزایش چسبندگی نصب سنگ نصب شده…
 6. جایگذاری سنگ های خریداری شده در محل سنگ های ریزش کرده در نما…
 7. سوراخ کردن سطح نما و پر کردن سوراخ ها با پیچ و رولپلاک…
 8. پیچ کردن سنگ نصب شده به همراه واشر در نما…
 9. بتونه کاری سطوح سنگ های نصب شده در صورت نیاز…
 10. بند کشی و درزگیری سنگ های نصب شده با استفاده از سیمان سفید و چسب بتن در صورت نیاز و…

کلیه مراحل ذکر شده فرآیند ترمیم و نصب سنگ های ریزش کرده از نمای ساختمان می باشد که این کار توسط شرکت ما به کاملا اصولی اجرا و انجام می شود.

در صورتی که سنگ های نمای ساختمان شما ریزش کرده و قصد ترمیم و نصب سنگ های ریزش کرده از نما را دارید با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید.

جهت دریافت مشاوره از ما فقط کافیست همین حالا با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید و مشاوره های لازم را از ما دریافت نمایید.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۳۷۷۵۱۷۳۳۷

ویدیوی زیر نمونه ای از فرآیند اجرای پروژه های مستحکم سازی نمای ساختمان توسط استاد کاران ومتخصصین کار در ارتفاع شرکت می باشد که می توانید برسی نمایید.

نکاتی مهم درباره پیچ و رولپلاک نما

در اجرای خدمات پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان چند نکته مهم وجود دارد که به معرفی و توضیح هر کدام از نکات خواهیم پرداخت. نکانت مهمی که در این خدمات باید به آنها توجه کنید شامل موارد زیر می باشد.

 • نحوه اجرا و تعداد پیچ مصرفی و…
 • برسی متریال و جنس ابزار مورد استفاده برای اجرای پروژه و…
 • پوشش سطوح سوراخ شده با بتونه

همان طور که در پاراگراف های قبلی اشاره کردیم به صورت کلی و اصولی تعداد پیچ های مصرفی برای اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نما، سنگ های نمای ساختمان باید با فاصله های هر ۴۰ الی ۵۰ سانت یک بار مستحکم و پیچ شوند. البته نحوه انجام این کار یک موضوع کاملا وابسته به نمای ساختمان شما بود و فراّیند اجرای پروژه با توجه به مساحت، مراژ و ابعاد سنگ های نمای ساختمان شما انجام می شود.

متریال و جنس ابزار مصرفی در  زمان اجرای خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما یکی از اصلی ترین و مهم ترین نکاتی می باشد که باید به آن توجه کنیم. متاسفانه امروزه عده ای از افراد سودجو وجود دارند که این خدمات را با قیمت بسیار کمتری اجرا می کنند و در قبال هزینه کمتری که دریافت می کنند در زمان اجرای پروژه کم کاری کرده و همچنین از جنس های متفرقه و بی کیفیت برای مستحکم سازی سنگ های نمای ساختمان استفاده می کنند که ممکن است در آینده برای شما و دیگران خطرساز باشد.

مثلا یکی از کم کاری هایی که بعضی از افراد در این خدمات انجام می دهند این است که، از جنس های متفرقه و کیفیتی که قیمت کمتری نسبت به پیچ های مقاوم و فولادی دارند استفاده می کنند و یا پیچ و رولپلاک ها را به جهت سریع تر به اتمام رساندن پروژه با فاصله بیشتری به نمای ساختمان می زنند. و همچنین در هنگام محکم کاری و بستن پیچ کم کاری میکنند و پیچ هارا به درستی سفت نمی کنند.

یکی دیگر از نکات مهم در اجرای این خدمات این است که حتما سطوح سوراخ کاری شده در نما باید در انتهای پروژه با استفاده از بتونه  پوشش داده شودند . پوشش  سطوح سوراخ کاری شده در نمای ساختمان چند مزایا برای ساختمان شما دارد.

اولین و مهم ترین مزایای بتونه کاری سطوح پیچ و رولپلاک شده این است که این کار موجب جلوگیری از نفوذ آب به پیچ ها و پشت سنگ می شود و از پوسیدگی پیچ و رولپلاک در بلند مدت جلوگیری می کند. و دومین مزایای بتونه کاری و پوشش جای سوراخ ها این است که این کار موجب یک دست شدن نمای ساختمان و عدم مشخص شدن جای پیچ ها در نما می شود.

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما

چرا باید سنگ نما را پیچ و رولپِلاک کنیم؟

زیرا پیچ و رولپلاک نما موجب جلوگیری از خطرات ناشی از ریزش سنگ های شل شده و در حال ریزش از نمای می شود و از بروز هرگونه خطر برای اعضای ساختمان و دیگران از جلوگیری شود.

در این خدمات به دلیل این که تمامی سنگ های نمای شما توسط پیچ و رولپلاک اسکوپ می شوند و نمای ساختمان شما از نظر ایمنی و محکم بودن سنگ ها و همچنین عدم زیرش سنگ از نمای ساختمان مطمئن می شود هیچ خطری افراد را تهدید نمی کند.

در مراحل اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استاد کاران و متخخصین کار دراتفاع شرکت ما (شرکت کارابین راپل) از روش های کاملا ایمن و مطمئن بهره می برند و تمامی مراحل اجرای پروژه را به صورت کاملا اصولی انجام می دهند. جهت دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را برای اجرای این خدمات راهنماییم کنیم.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۳۷۷۵۱۷۳۳۷

روش های دسترسی به نمای ساختمان در پیچ کردن سنگ نما

همان طور که می دانید برای انجام هر کاری در نمای ساختمان نیاز به یک ابزار جهت دسترسی به نمای ساختمان داریم. حال در این بخش از نوشته قصد داریم انواع روش های دسترسی به نمای ساختمان را به همراه بهترین روش برای دسترسی به نما را جهت پیچ کردن سنک های نمای ساختمان معرفی کنیم. انواع ابزار ها و روش هایی که به کمک آنها می توانیم به نمای ساختمان دسترس داشته باشیم و کار خود را انجام دهیم شامل موارد زیر می باشند.

 1. دسترسی به نما با روش راپل یا همان طناب
 2. دسترسی به نما با داربست یا کلایمر
 3. دسترسی به نما با استفاده از جرثقیل یا بالابرهای برقی هیدرولیکی و…

روش هایی معرفی شده کلیه روش هایی می باشند که افراد امروزه از آنها برای دستری به نمای ساختمان استفاده می کنند.

حال ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که اصلا بهترین روش برای دسترسی به نما کدام روش است؟در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بهترین روش، روش راپل کاری یا همان طناب می باشد.

روش راپل کاری یکی از ایمن ترین و کم هزینه ترین روش هایی می باشد که امروزه در سراسر جهان از آن به عنوان دسترسی به نمای ساختمان استفاده می کنند.

شرکت ما خدمات پیچ کردن سنگ نمای ساختمان را برای شما مشتریان عزیز با استفاده از دسترسی طناب و بدون نیاز به بستن داربست انجام می دهند. تمام فعالیت های تیم ما در زمان اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شما به صورت کاملا ایمن بوده و راپل کاران شرکت ما دوره های آموزشی مربوط به این فعالیت را گذرانند و دارای بیمه نامه معتبر می باشند.

کیفیت و هزینه انجام پیچ و رولپلاک نما

چون این کار به صورت راپل کاری و در ارتفاعات مختلف با دسترسی طناب میباشد. سرعت انجام کار بالا بوده و هزینه مقرون به صرفه ای را نسبت به داربست دارد و سبب صرفه جویی در زمان و همچنین هزینه نیز میگردد. هزینه های این روش وابسته به میزان هزینه تجهیزات به کار برده شده از جمله تعداد پیچ و رولپلاک مصرفی و همچنین مساحت نمای ساختمان میباشد.

البته توجه گردد قیمت تمام شده تجهیزات مصرفی هم معیار مهمی در هزینه خدمات انجام پیچ و رولپلاک نما می باشد.

به طور مثال هزینه استفاده از پیچ های گالوانیزه یا پیچ های ساده کاملا متفاوت و متقییر می باشد. پیشنهاد ما برای پیچ و رولپلاک استفاده از پیچ های گالوانیزه می باشد که استقامت و مقامت بسیار بالایی را نسبت به پیچ های ساده دارند.

زیرا برای پیچ و رولپلاک حتما پیچ های بکار برده شده باید با کیفیت باشند و تمامی پیچ ها در مقابل هر گونه زنگ زدگی مقاومت داشته باشد تا کیفیت بالا و ماندگاری بهتری را تحویل شما بدهند.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نما

میزان پیچ های کاربردی در پیچ و رولپلاک نما

تعداد پیچ های به کاربرده شده در سنگ نما براساس ابعاد تعداد و جنس سنگ نما انتخاب میشود و باید طبق اصول و استاندارد نصب و اجرا شود. حال همان طور که در مطالب بالا گفته شده بود می دانیم که در هر ۴۰ الی ۵۰ سانت یک پیچ باید نصب شود.

البته باید توجه شود که در سنگ هایی که در حال ریزش هستند و تقریبا از حالت چسبندگی به نما خارج شده اند بهتر است برای حفظ ایمنی بیشتر در هر ۳۰ الی ۲۰ سانت یک پیچ و رولپلاک نصب شود تا مقاومت بیشتری را محیا شود.

در کل باید گفت تعداد پیچی که انتخاب میگردد باید بتواند وزن سنگ را حمل کند و مانع از ریزش آن گردد به همین سبب استفاده تعداد کم پیچ موجب ریزش میگردد و علاوه بر آن استفاده بیش از اندازه موجب ترک و شکستگی سنگ نما میشود و درنتیجه موجب ریزش سنگ شود پس بهترین کار این است میزان پیچ نصبی استاندارد و طبق اصول باشد.

سایز پیچ مناسب جهت پیچ و رولپلاک نما

برای نصب و تحکیم سنگ نما از پیچ های متنوعی استفاده میگردد. که انتخاب نوع و ضخامت پیچ مورد استفاده براساس میزان ضخامت سنگ نما و مواد پشت سنگ است.
انتخاب پیچ و سایر آن باید به گونه ای باشد که موجب ایجاد ترک و شکستگی در سنگ نشود و هزینه اضافی و همچنین خرابی نما در برنداشته باشد.
امروزه اکثر نماها ساختاری از سنگ تراورتن و گرانیت تیشه ای و… دارند به همین دلیل ضخامت پیچ ها براساس ضخامت این سنگ ها محاسبه می گردد.
به طور کلی تقریبا ضخامت پیچ ۵٫۵ الی ۶ یا ۷ سانتی متر باید باشد و با افزایش سایز پیچ سایز مته ای که جای سوراخ کردن سنگ استفاده میگردد نیز بالا می رود.

پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما

نکات مهمی که حتما باید قبل از پیچ و رولپلاک بدانید:

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که در زمینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان مشغول فعالیت می باشند. و خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

نکته مهمی که باید بدانید این است که تعداد انگشت شماری از افراد هستند که با قیمت بسیار پایینی این خدمات را انجام می دهند.

چون مبلغ کمتری نسبت به سایرین در ازای انجام این کار دریافت می کنند موجب وسوسه مراجعه کنندگان شده و با یک دیگر توافق انجام کار را می کنند. اما مشتریان مراجعه کننده نمی دانند که در انجام کار کم کاری بسیار زیادی را می کنند و با این کار ن تنها موجب در خطر انداختن جان خود و جان اعضای یک ساختمان می شوند بلکه جان مردمی که روزانه در سطح معابر شهری رفت آمد میکنند هم به خطر می اندازند.

به طور کلی ما در ادامه مطالب توضیحات کاملا کاملی درباره نحوه صحیح انجام کار خواهیم پرداخت تا شما را قبل از اجرای پیچ کردن سنگ نمای ساختمان آگاه و مطمئن کنیم.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان کارابین راپل

حتما به یاد داشته باشید که پیچ و رولپلاک نما جزوه آن دسته از خدماتی است که هیچ گاه نباید دربرابر خطرات احتمالی و ناگهانی آن ریسک کرد و آن را نادیده گرفت و باید در انتخاب گروه انجام دهنده این خدمات دقت بسیار زیادی به خرج داد زیرا جان افراد در خطر است.

متاسفانه کار پیچ و رولپلاک نوعی است که افراد سود جو می توانند همه جوره در انجام کار کم کاری کنند و کار کیفیتی را بدون متوجه شدن کارفرما تحویل بدهند که نمونه از آن کم کاری هارا نام خواهیم برد به فرض مثال :

۱:فرو کردن پیچ ها با چکش: بعضی افراد هستند که پیچ و رولپلاک را بدون بستن و محکم کردن پیچ ها با پیچ بند آنها رها کرده و با چکش بر روی پیچ ها ضربه میزنند و آنها را به داخل سنگ فرو میکنند.

در این حالت جدا از این که سنگ ها محکم و سفت نمی شوند بلکه شل تر هم می شوند و احتمال خطر ریزش سنگ ها از نما بسیار بالاتر می رود. پس حتما در هنگام نصب پیچ و رولپلاک به این نکته توجه فرمایید.

البته توجه نمایید بعضی از افراد هم هستند که جهت زود تر تمام شدن کار فقط به صورت نمایشی از پیچ بند استفاده میکنند و پیچ و رولپلاک ها را به خوبی سفت و محکم نمی کنند پس حتما دقت نمایید که پیچ ها به خوبی نصب و محکم شوند.

۲:استفاده نمودن از جنس های فیک و متفرقه که در اول مطالب توضیحات کاملی درباره جنس های معتبر و خوب پیچ پرداختیم.

۳:بتونه نکردن جای سوراخ های پیچ ها و سر باز موندن پیچ های نصب شده.

۴:اصولی و صحیح نبستن پیچ ها از نظر سایز پیچ فاصله نصب پیچ و سایر موارد دیگر…

پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک

انواع مختلف رولپلاک در پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

در حال حاضر برای اجرای پیچ کردن سنگ نمای ساختمان از چهار مدل رولپلاک استفاده می شود که هر کدام از مدل ها با توجه جنس سنگ انتخاب و اجرا می شوند. رولپلاک ها به برای مستحکم سازی سنگ نمای ساختمان بسیار هستند و حتما باید از رولپلاک های مناسبی استفاده گردد که همان طور که اشاره شد در کار بسته به نوع سنگ نما و پشت سنگ ها آن انتخاب میگردد. رولپلاک های در حال استفاده شامل موارد زیر می باشد:

 • رولپلاک های روکار
 • رولپلاک های توکار
 • رولپلاک های فیشر

تصویر زیر نمونه ای از انواع رولپلاک های قابل استفاده در اجرای خدمات پیچ کردن سنگ نمای ساختمان می باشد که در پروژه های مختلف با توجه به جنس سنگ نما توسط کارشناسان و افراد با تجربه تیم اجرایی شرکت کارابین راپل تهیه و استفاده می شود.

آیا اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب خطرناک است؟

گاهی اوقات برای مشتریان ما سوال پیش می آید که آیا اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب خطرناک است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر اصول و استاندارد های ایمنی به درستی انجام شود خیر هیچ خطری برای کار با طناب وجود ندارد.

زیرا در این روش از کار با بهره مندی از کمربند ایمنی و طناب های مخصوص کار در ارتقاع خطرات بسیار کاهش پیدا می کند و حتی روش کار با طناب نسبت به داربست بسیار ایمن تر و مطمئن تر می باشد.

ویدئو زیر نمونه ای از اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با دسترسی طناب توسط تیم کارابین راپل می باشد.

خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب بهتر است یا داربست؟

اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب بهتر است انجام شود یا با داربست؟ این سوال یکی دیگر از سوالات پر تکرار اکثریت مشتریان شرکت ما می باشد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قطعا بدون شک روش راپل کاری یا همان پیچ و رولپلاک نما با طناب بهتر و ایمن تر از سایر روش ها و ابزارهای دیگر مانند داربست و… می باشد اما نکته که باید به آن توجه کنیم این است که استفاده از هر کدام این روش ها در چه شرایطی بهتر و مطمئن تر است؟ همان طور که می دانید نمای ساختمان ها دارای شکل ها و طرح های مختلفی می باشد به همین دلیل با قاطعیت کامل نمی توان گفت روش راپل کاری بهترین روش می باشد زیرا در برخی مواقع ممکن است با توجه به وضعیت فعلی یک ساختمان امکان اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نما با استفاده از روش راپل کاری وجود نداشته باشد.

اما به طور کلی در اکثریت پروژه ها امکان استفاده از روش راپل کاری وجود دارد و مطمئن ترین روش و کم هزینه ترین روش برای اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نما روش راپل کاری یا همان کار ارتفاع با طناب می باشد.

پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان با طناب یکی از اصولی ترین و مطمئن ترین روش ها از لحاظ ایمنی، سرعت اجرای کار، قیمت اجرای کار و… می باشد.

اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نما | کارابین راپل

مسئولیت ریزش سنگ از نمای ساختمان به عهده چه کسی می باشد؟

یکی از سوالات پر تکراری که اکثریت مشتریان از ما پرس و جو میکنند این است که مسئولیت ریزش سنگ از نمای ساختمان به عهده چه کسی می باشد؟ در پاسخ به این سوال مهم و حساس باید بگوییم که به طور کلی در اکثر کشورها، مسئولیت ریزش سنگ از نمای ساختمان به عهده صاحبان ساختمان و یا مدیران آن ساختمان می باشد. امروزه برای اطمینان از ایمنی ساختمان، صاحبان و مدیران ساختمان باید با توجه به قوانین و مقررات محلی، نظارت و مراقبت از ساختمان را به صورت دوره‌ای انجام دهند. به علاوه، آنها باید از اکیپ ها و شرکت های تخصصی و مجرب جهت بررسی و ارزیابی ساختمان در صورت وجود خطرات ناشی از ریزش سنگ یا سایر موارد مشابه، مشاوره بگیرند تا از ایجاد خطرات احتمالی جلوگیری شود. قطعا پیشگیری بهتر از درمان است پس خطر ریزش از نمای ساختمان را حتما جدی بگیرید و در صورت ریزش سنگ از نما فرآیند پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان را حتما انجام دهید.

البته یکی از نکاتی که باید آن توجه کنید این است که در برخی موارد، مسئولیت ریزش سنگ از نمای ساختمان ممکن است به دلیل وجود خطرات یا سهل انگاری در اجرای کار از سمت پیمانکاران و سازندگان ساختمان نیز با آنها باشد. در چنین مواردی، قوانین و مقررات محلی تعیین می کنند که مسئولیت بر عهده چه کسانی است.

در هر صورت، برای جلوگیری از ریزش سنگ از نمای ساختمان و حفظ ایمنی عمومی، تمامی افراد مرتبط با ساختمان، از جمله صاحبان، مدیران، پیمانکاران و سازندگان، باید با رعایت قوانین و مقررات محلی و اصول ایمنی، به تلاش برای حفظ ایمنی ساختمان بپردازند.

در صورتی که سنگ های نمای ساختمان شما نیاز به پیچ کردن دارند به هیچ عنوان ریسک نکنید و هر چه سریع تر قبل از به وجود آمدن خطرات احتمالی با اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نما از وقوع هر گونه خطر برای عموم و ساکنین ساختمان خود جلوگیری نمایید.

اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نما | کارابین راپل

آیا پس از اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ظاهر ساختمان خراب می شود؟

زیبایی نمای ساختمان یکی از مهم ترین خواسته های ساکنین و صاحبین املاک می باشد به همین دلیل یکی از سوالات مهم پر تکرار و دغدغه هایی که مدیران ساختمان ها صاحبین املاک دارند این است که آیا با اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نما ظاهر نمای ساختمان بهم میریزید و جای پیچ ها نما را زشت نشان می دهد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این موضوع یک موضوع کاملا وابسته به تجربه تیم اجرایی ای که خدمات پیچ و رولپلاک نما ساختمان را انجام می دهند است. اگر تیم اجرایی کار بلد و با تجربه باید با استفاده بتونه و هم رنگ سازی بتونه با سنگ ها میتواند جای پیچ هارا کاملا حرفه ای بپوشاند و قسمت های پیچ شده اصلا مشخص نشوند پس در نتیجه برای پاسخ به این سوال می توان گفت که خیر با استفاده از بتونه کاری حرفه ای در قسمت های پیچ شده ظاهر ساختمان به هیچ عنوان خراب نمی شود پس نگران این مورد نباشید.

اجرت پیچ کردن سنگ نمای ساختمان چقدر می باشد؟

اجرات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بستگی به متراژ، ابعاد، جنس و وضعیت فعلی نمای ساختمان دارد که توسط کارشناسان و استادکاران خدمات پیچ کردن سنگ نمای ساختمان مشخص می شود. اجرت اجرای خدمات معمولا به صورت مشخص می گردد. در صورتی که خرید مصالح به عهده کارفرما باشد فقط اجرات اجرای پیچ کردن سنگ نما پرداخت می شود و در صورتی که خرید مصالح+اجرای پروژه به عهده مجری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان باشد اجرت هر دو مورد باید توسط کارفرما پرداخت شود. در صورتی که قصد پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان خود را دارید با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم را به همراه پیش فاکتور اجرت اجرای خدمات محکم کاری و پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان را دریافت نمایید.

اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نما | کارابین راپل
جمع بندی مطالب:

متقاضیان گرامی حتما از گروه های متخصص و کار بلد برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده نمایید. در انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان اصلا ریسک نکنید و کیفیت کاری را فدای قیمت نکنید و به دنبال افراد انجام دهنده کار با کیفیت بالا و قیمتی مناسب به جهت بالا بردن سطح ایمنی از نظیر ایمن سازی و مطمئن شدن نمای ساختمان خود باشید.

قیمت اجرای پیچ و رولپلاک نما همانند تعیین قیمت نماشویی ساختمان نیازمند کارشناسی و برسی می باشد. جهت دریافت قیمت با کارشناسان تیم ما تماس حاصل فرمایید تا قیمت اجرای کار و مشاوره های لازم انجام شود.

گروه تخخصی ارتفاع کاران کارابین راپل به زودی کیلیپ های کاملی به جهت آگاه سازی مشتریان از نحوه صحیح و اصولی انجام پیچ و روپلاک نمای ساختمان خواهد ساخت.

توجه: پیچ و رولپلاک نما خدماتی است که توسط گروه کارابین راپل به شما مشتریان عزیز ارائه میگردد. در این روش از کار نیازمند تخصص و حرفه ای خاص هستیم و براساس رعایت تمامی قوانین و اصول کار، این فعالیت را انجام می دهیم.
هرگونه اشتباه در این کار سبب ترک خوردن و شکستگی سنگ نما شده و در نتیجه موجب ریزش سنگ از نمای ساختمان می شود. علاوه بر از بین بردن ظاهر زیبای نمای ساختمان موجب به وجود آمدن خطراتی برای دیگر افراد و سایر عموم می شود.
نصب درست سنگ نما و اطمینان از نصب درست و تحکیم سنگ عامل مهمی در جلوگیری از ریزش سنگ میشود.
گروه کارابین راپل به صورت تخصصی و روشی ایمن این فعالیت را در کمترین زمان و با هزینه ای مقدون به صرفه برای شما عزیزان به انجام می رساند. جهت پرسش سوالات متداول و دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

پاسخ برخی از سوالات متداول:

بهترین جنس و مدل پیچ های مناسب برای پیچ و رولپلاک کدام است؟

در حال حاضر بهرین جنس در پیچ ها که کیفیت و مقاوت بیشتری را دارند پیچ های گالوانیزه می باشند.پیچ های گالوانیز از نظز ساختار و سختی در برابر پوسیدگی مقاوت بسیار زیادی را نسبت به پیچ های ساده دارد.

برای پیچ و رولپلاک نما پیچ های چند سانتی مناسب می باشد؟

معمولا برای پیچ و رولپلاک کردن نما از پیچ های ۵ سانتی تا ۸ سانتی استفاده می کنند که این سایز پیچ ها با توجه به جنس و ضخامت سنگ انتخاب می شود.

جهت دریافت مشاوره و برقراری ارتباط با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید:

۰۹۳۷-۷۵۱۷۳۳۷        ۰۹۱۰-۶۸۵۸۱۷۲

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱۴ رای

مطلب پیشنهادی

ساختمان مناسب برای نماشویی چه ویژگی هایی دارد؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید. میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۳ رای

۱۰ دیدگاه

 1. مرتضی خاکویی

  سلام و عرض ادب…
  قیمت اجرای پیچ کردن سنگ نما چقدره هست…؟!
  یک ساختمان سه طبقه داریم که چند تا از سنگ هاش ریزش کرده و نیاز به پیچ و رولپلاک داره…
  کارمون هم تو کرج هست

  • کارابین راپل

   سلام جناب خاکویی لطفا عکس نمای ساختمانتون رو برامون ارسال کنید تا برسی کنیم
   مبلغ اجرای کار بستگی به وضعیت نمای ساختمان شما داره.

 2. مهدی احمدی

  سلام برای اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از چه روشی استفاده میکنید…؟
  راپل یا داربست؟

  • دورود بر شما جناب احمدی
   از هر دو روش با توجه به وضعیت فعلی نمای ساختمان برای اجرای پیچ و رولپلاک نما میتونیم استفاده کنیم
   لطفا یک عکس از نمای ساختمانتون ارسال کنید تا مشاوره های لازم رو خدممتون انجام بدیم.

 3. وحید محمدی

  سلام نصب سنگ در نما انجام میدین؟
  چقدر هزینش میشه…؟

 4. مهدی مومن

  با سلام امکان پیچ کردن ابزار های سنگ نمای ساختمان هم وجود داره؟

  • با سلام وقت شما به خیر جناب مومن در صورتی که اندازه و ابعاد ابزار های نمای ساختمان کوچیک نباشه امکان پیچ کردن وجود داره.
   لطفا عکس نمای ساختمانتون رو ارسال کنید کنید تا برسی کنیم

 5. سلطان پور

  سلام اکیپ اجرایی شرکت شما پس از اجرای پیچ کردن سنگ نما بتونه کاری هم انجام میدن؟

  • با سلام وقت به خیر جناب سلطان پور بله انجام میدن. در صورتی که نیاز مشاوره دارید و یا سوالی دارید با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم خدمت شما ارائه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *