راپل کاری

راپل کاری چیست؟

راپل کاری به معنای کار در ارتفاع با دسترسی طناب بدون نیاز به بستن داربست یا سایر ابزار های دیگر.

راپکاری بیش از 20 سال است که در کشور ایران جزوه شغل های پر تقاضا می باشد و یکی از امن ترین روش های برای انجام خدمات ساختمامی می باشد.

در حال حاضر راپل کاری در سراسر جهان در حال اجرا و انجام می باشد و هزینه انجام خدمات ساختمانی با دسترسی طناب بسیار کمتر از روش های دیگری مانند بستن داربست یا کلایمر و… می باشد.

در راپل کاری چه خدماتی انجام می شود؟

در راپل کاری خدمات بسیار زیادی همچون نماشویی ساختمان ، پیچ و رولپلاک نما ، نقاشی نما ، آب بندی نمای ساختمان و سایر خدماتی همچون نصب تابلو ، نورپردازی نما و… که تمامی خدمات اجرا شئه بستگی به توان و تجربه شخص متخصص طناب کار دارد.

شخصی که خدمات کار در ارتفاع را با دسترسی طناب انجام می دهد باید کاملا آموزش دیده باشد و از قدرت بندی بالایی برای حفظ تعادل بیشتر برخوردار باشد.

برای مثال برای نماشویی ساختمان وجود وزن مناسب و همچنین قدرت بندی بالا برای شخص طناب کار بسیار مهم می باشد و باید فرد مورد نظر تونایی اجرای این خدمات را داشته باشد.

یا برای مثال برای اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان فرد مورد نظر توانایی نگه داری سنگ و نصب سنگ در ارتفاع را داشته باشد تا بتواند این خدمات را با بهترین وضعیت و شرایط ممکن انجام دهد.

درآمد راپل کاری چقدر می باشد؟

درآمد طناب کاری بستگی به وضعیت تجربه شخص دارد. اگر شخص انجام دهنده کار حرفه ای باشد درآمد بسیار خوبی را می تواند کسب کند.

شخصی که در این کار مبتدی و تازه کار می باشد با گذشت زمان حرفه ای تر و با تجربه تر خواهد شد و درآمد بسیار خوبی را در این شغل به دست خواهد آورد.

پیچ و رولپلاک نما در تجریش، الهیه، نیاوران

پیچ و رولپلاک نما در تجریش، الهیه، نیاوران

آیا نیازمند خدمات پیچ و رولپلاک نما در تجریش، الهیه، نیاوران هستید؟ اگر در ساختمان خود نیاز به این خدمات دارید قطعا به جای درستی آمده اید. شرکت خدماتی ما با نام تجاری کارابین راپل یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک نما در سراسر می …

توضیحات بیشتر »

پیچ و رولپلاک نما در فرمانیه، قیطریه، زعفرانیه

پیچ و رولپلاک نما در فرمانیه، قیطریه، زعفرانیه | کارابین راپل

خدمات پیچ و رولپلاک نما در فرمانیه، قیطریه، زعفرانیه یکی از خدمات بسیار حیاتی می باشد که باید توسط شرکت های ماهر و کاربلد در زمینه خدمات پیج و رولپلاک نما انجام شود. خدمات پیچ و رولپلاک نما در فرمانیه، پیچ و رولپلاک نما در قیطریه، پیچ و رولپلاک نما …

توضیحات بیشتر »

دوره های آموزشی کار در ارتفاع

آموزش کار در ارتفاع

توضیحات بیشتر »

مزیت های کار در ارتفاع(کار با طناب)

مزایای راپل

توضیحات بیشتر »

آشنایی اولیه با کار در ارتفاع و روش ایجاد کارگاه

کارگاه در راپل

توضیحات بیشتر »

تفاوت بین کار در ارتفاع و کار با داربست

کار با طناب

توضیحات بیشتر »

هزینه های کلیه خدمات کار در ارتفاع(راپل)

توضیحات بیشتر »

طناب های مخصوص کار راپل(کار در ارتفاع)

طناب راپل

توضیحات بیشتر »

هارنس چیست؟

هارنس جیست ؟ کارابین راپل

توضیحات بیشتر »

کارابین چیست؟

کارابین

توضیحات بیشتر »